Hlavní navigace

Televizní reklamy už vás lekat nebudou!

[Tisková zpráva] Určitě znáte ten pocit: sedíte doma u televize, vychutnáváte si váš oblíbený film a vůbec nevnímáte okolí. Ať už v tomto stavu sledujete jakýkoliv snímek – napínavou scénu s akčním hrdinou, milostnou scénu v romantickém filmu anebo dojemný film se šťastným koncem – nemilosrdně na vaše uši zaútočí reklama, která má většinou vyšší hladinu zvuku než právě sledovaný film. Tak právě těmto okamžikům je již konec. Samsung totiž představuje novou funkci Smart Volume!

Sdílet

Funkcí Smart Volume jsou vybaveny Blu-ray a DVD sestavy domácích kin, přičemž její podstatou je ztišování či zesilování hladiny zvuku tak, aby byla na stejné úrovni. Přerušení filmu reklamou je jistě nepříjemná situace. O to nepříjemnější může být, pokud jsou reklamy v jiné zvukové hladině, než právě sledovaný film, říká David Vaculík, produktový manažer audio-video techniky společnosti Samsung a dodává: Právě proto je zde funkce Smart Volume, která redukuje zvukové skoky mezi přehrávaným filmem a reklamními spot na stejnou hlasovou úroveň.

Dokonalý zvuk a příjemně strávené chvíle u televize si můžete vychutnat například díky Samsung Blu-ray domácímu kinu HT-BD7200, které získalo na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES 2009 cenu „Nejlepší inovace“. Samsung Blu-ray domácí kino HT-BD7200 vás dostane nejen elegantním a kompaktním designem a špičkovým výkonem 400 W, ale také simulovaným prostorovým 5.1 zvukem, který je jasnější díky nové technologii membrán reproduktorů vyrobených z mořských řas.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).