Hlavní navigace

Tenis na obrazovkách NOVA Sport v roce 2010 a ATP Brisbane International

[Tisková zpráva] Sportovní stanice NOVA Sport vysílá od 8.1.2010 první letošní tenisový turnaj série ATP World Tour.

Sdílet

Praha 6. ledna 2010 – Přímými přenosy z turnaje kategorie ATP World Tour 250 z australského Brisbane zahajuje NOVA Sport letošní tenisovou sezónu na svých obrazovkách. Také v roce 2010 budeme vysílat přímé přenosy turnajů kategorie ATP World Tour 250, 500 a nemůže chybět ani kompletní ročník 10ti turnajů ATP World Tour 1000 zakončený listopadovým Turnajem mistrů.

Po úspěšném tažení našich tenistů Davis Cupem se příznivci bílého sportu mohou opět těšit na klání všech českých tenistů, v čele s Radkem Štěpánkem, který bude usilovat o návrat do elitní desítky žebříčku ATP nebo Tomáše Berdycha a mnoha dalších. Kompletní rozpis turnajů, které NOVA Sport odvysílá v roce 2010, naleznete níže v přiložené tabulce.

ATP Brisbane International
V úvodním turnaji letošní sezóny, který je dotován 372 000 USD a kterého se mimo jiných účastní také Andy Roddick, Michael Lorda, či Gael Monfils, se zatím daří i dvojici českých tenistů Radku Štěpánkovi(12) a (Tomáši Berdychovi(20)). Radek Štěpánek svým postupem do semifinále udělal významný krok na cestě k obhajobě loňského titulu z tohoto turnaje, kterým se odrazil do skvělé sezóny 2009. V semifinále bude jeho soupeřem v přímém přenosu na obrazovkách NOVA Sport jeden z dvojice James Blake(44) – Gael Monfils(13). Tomáše Berdycha vyzve ve čtvrtfinále Brazilec Thomaz Bellucci(36).

Sledujte přímé přenosy na stanici NOVA Sport od pátku 8.1. 2010.