Hlavní navigace

Tereza Pergnerová se vrací do VyVolených!

[Tisková zpráva] Tereza Pergnerová se vrací do VyVolených! „Ano, je to pravda. Už zítra budu moderovat poslední Volbu. Moc se na to těším,“ řekla Tereza Pergnerová. Minulou sobotu se podle svých slov neubránila slzám, když viděla, jak se VyVolení stěhují do Vily. „Bylo mi líto, že u toho nemůžu být,“ přiznala.

Sdílet

Sama moderátorka je zvědavá na to, jak bude na Nové hrdiny přísná. Poprvé se totiž stalo to, že neměla s většinou soutěžících osobní kontakt. „Sledovala jsem VyVolené pečlivě v televizi. Uvidíme, jak na mě budou reagovat. A hlavně uvidíme, jaká budu já jako nastávající maminka,“ směje se Terezka a naráží tak na svou důslednost a přísnost, kterou byla v předchozích dvou řadách pověstná.

Jak se nyní moderátorka cítí? „Je mi krásně. Celý minulý týden jsem ležela. Tento týden jsem už mohla chodit na krátké procházky. Beru léky, které mi opravdu pomáhají. Jsem připravena vrátit se do VyVolených,“ vzkazuje Pergnerová.

Terezu Pergnerovou uvidíme zítra již ve 20.00 ve speciálním dílu pořadu Hádej, kdo jsem! Poslední Volba reality show VyVolení – Noví hrdinové s Terezou Pergnerovou začíná hned po pořadu Hádej, kdo jsem! ve 21.15 hodin na Primě.