Hlavní navigace

Testování systémů pro řízení obsahu <br>V Evropě je k dispozici vysoce kvalitní průzkum více než 160

[Tisková zpráva]

Sdílet

Testování systémů pro řízení obsahu

V Evropě je k dispozici vysoce kvalitní průzkum více než 160 produktů CMS

Vídeň, 30. listopadu (PROTEXT/APA-ots) – Pro společnosti uvažující o zavedení online řešení na základě systému CM (CMS – Content Management Systems), které by vyhovovalo i v budoucnosti, je velmi obtížné se na dnešním dynamickém trhu systémů pro řízení obsahu vyznat. K usnadnění tohoto rozhodování přispívá CoCo Software Engineering svým know-how integrátora systémů CM ve studii „Testování systémů pro řízení obsahu“.

Některé podrobnosti průzkumu

Průzkum poskytuje přehled o produktech CMS nabízených ve střední Evropě a byl vypracován tak, aby ho jejich výrobci nemohli ovlivňovat. Z prvotního seznamu přibližně 160ti systémů bylo po přesné analýze prozkoumáno 21 produktů podrobně. Na závěr bylo sedm vybraných produktů podrobeno jednotné testovací proceduře. Kritéria výběru produktů byla rovněž zdokumentována, takže čtenáři se mohou sami rozhodnout, která jsou pro ně důležitá a který produkt nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Čtenáři získají přehled o silných a slabých stránkách nejznámějších produktů CMS nabízených ve střední Evropě. Kromě toho poskytuje studie informace o profilu výrobců a „původu“ produktů (např. zda je založen na systému řízení znalostí nebo dokumentů). V rámci studie byly zkoumány i možné platformy jako je internet, intranet a portálová řešení.

Studii „Testování systémů pro řízení obsahu“ si nesmějí nechat ujít podnikatelé a jejich zaměstnanci zabývající se IT a úkoly v oblasti financování, marketingu a komunikací.

CoCo Software o řízení obsahu (CMS v prostředí internetu) nejen publikuje studie, on si ho zvolil za stěžejní zaměření už od svého založení.

Studie je k dispozici v němčině a nedávno byla přeložena i do angličtiny. Cena je 1.120,– eur (včetně DPH).

Kontakt:

CoCo Software Engineering GmbH
Margaretenstraße 22/9; 1040 Vienna
Ilona Herbst
e-mail: info@cocosoftwa­re.com
http://www.co­co.co.at
Phone: +43–1–585 23 00–24
Fax: +43–1–585 23 00–11