Hlavní navigace

The Open – 139. ročník opět na NOVA Sport

[Tisková zpráva] Jako každý rok i letos přináší stanice NOVA Sport přímé přenosy z legendárního golfového turnaje. Tentokrát se uskuteční již 139. ročník a diváci stanice NOVA Sport mohou sledovat nejlepší světové golfisty v průběhu všech čtyř hracích dnů.

Sdílet

Praha 14. května 2010 – Letošní Open se vrací do St. Andrews, které je všeobecně považováno za kolébku golfu. V současném modelu střídání hřišť se v St. Andrews hraje každých pět a na tamní linksová hřiště vždy všichni přijíždějí s velkým očekáváním. Předchozí dva ročníky v roce 2000 a 2005 vyhrál Tiger Woods, který bude i letos nejsledovanější postavou, i když ne pouze kvůli svým golfovým dovednostem. Pozornost se bude upínat na širší světovou špičku včetně vítězů již odehraných majorů, Phila Mickelsona, který zvítězil na Masters, a Graema McDowella, vítěze U.S. Open. Phil Mickelson má navíc o motivaci postaráno, neboť bude znovu usilovat o možnost vystřídat Tigera Woodse na postu světové jedničky.

Hřiště samotné se dočkalo jen drobných úprav. Jednou z nich je vybudování nového odpaliště na sedmnácté jamce, která se tak prodloužila o necelých 40 metrů.

Sledujte přímé přenosy na NOVA Sport od čtvrtka 15. 7. 2010. Všechny přenosy budou vysílány v HD.

Přímé přenosy:
Čtvrtek 10:00
Pátek 10:00
Sobota 11:00
Neděle 10:55

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).