Hlavní navigace

The Open Championship 2008

[Tisková zpráva] Galaxie sport již potřetí přináší přímé přenosy z nejstaršího golfového turnaje světa, The Open. Jedinečné setkání špičkových golfistů v boji o jeden z nejprestižnějších golfových titulů světa vysílá Galaxie sport od 17. července.

Sdílet

V Praze 8.7.2008 – Celkově podeváté bude hřiště Royal Birkdale hostit legendární golfový turnaj, The British Open. Turnaj, který se hraje výhradně na linksových hřištích, slibuje i letos skvělou podívanou za účasti nejlepších světových hráčů současnosti. Šestnáct z osmnácti jamek hřiště Royal Birkdale prošlo před turnajem změnami, které mají ještě více vyzkoušet schopnosti jednotlivých hráčů.

I přes absenci Tigera Woodse bude 137. ročník British Open plný zvučných jmen, mezi kterými nemůžou chybět legendy jako Padraig Harrington – vítěz loňského British Open, Ernie Els, Retief Goosen, Miguel Angel Jimenez, Colin Montgomerie, Greg Norman a v neposlední řadě i poslední vítěz Open ze hřiště Royal Birkdale, Mark O’ Meara, který zde zvítězil v roce 1998.

Pro české diváky bude zajímavé sledovat výkony Alexe Čejky, kterému se po solidních výsledcích z letošní sezóny podařilo probojovat sítem kvalifikací až na letošní British Open. Velký náboj celému turnaji dodá fakt, že jeden z obvyklých superfavoritů, Tiger Woods, vypadl ze hry a otevřel tak prostor pro diskuzi, kdo využije této příležitosti a zaútočí na vítězství.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).