Hlavní navigace

Tichá grafická karta ASUS EN7600GS TOP

[Tisková zpráva] Dokonalé využití bezventilátorové technologie ReverseCool pro velmi účinné chlazení při 0 dB

Sdílet

Praha 10. srpna 2006 – ASUSTeK Computer Inc (ASUS), přední dodavatel vysoce kvalitních grafických řešení, představil grafickou kartu EN7600GS TOP. Využívá technologii ReverseCool®, patentovanou společností ASUS, s grafickým procesorem umístěným na zadní straně karty, což umožňuje efektivní chlazení při nulové hlučnosti. EN7600GS TOP Silent, poháněná grafickým procesorem Nvidia GeForce 7600GS a pamětí DDR2 512M, přináší zvýšení výkonu o více než 25 % ve srovnání se standardními 7600GS kartami.

Pro ty, kdo mají počítač s AGP 8×, nabízí ASUS také N7600GS, což je jediná grafická karta na základě GeForce 7600GS, která podporuje grafické rozhraní AGP 8×.

ReverseCool® – technologie bezventilátorového nehlučného chlazení
EN7600GS TOP Silent využívá unikátního řešení chlazení, které umisťuje grafický procesor a jeho chladič na zadní stranu karty, aby byly přímo v proudu vzduchu z ventilátoru procesoru, a umožňuje tak rychlé rozptýlení tepla.

Přídavný chladič, zvětšující plochu pro tepelnou výměnu, má navíc rozevíratelnou konstrukci, která uživatelům umožňuje otevírat chladič podobně jako „véčkový“ mobilní telefon, a tak ještě více zlepšit ventilaci. Díky působení ventilátoru grafického procesoru se zbrusu nová grafická karta ASUS obejde bez vlastního ventilátoru a umožňuje tichý provoz při 0 dB.

Výkonná a všestranná
EN7600GS TOP Silent byla konstruována od základu tak, aby byla lepší než běžné grafické karty na trhu. Obsahuje paměti DDR2 512M, které přináší nárůst výkonu o 25 %. Dual-Link podporuje rozlišení 2560×1600 pro nejlepší kvalitu obrazu při různých grafických funkcích.

Nabídkou rozmanitých výstupů (HDTV, DVI, TV, dvojí VGA, DVI+VGA, DVI+TV), je EN7600GS TOP dobře připravena pro širokou škálu zobrazovacích zařízení a formátů.

Grafická karta EN7600GS TOP zároveň nabízí více než jen pouhé zvýšení grafického výkonu při hraní her na počítači. Aplikace ASUS GameReplay a GameLiveShow umožňují sdílet herní zážitky s jinými herními nadšenci dokonce v přímém přenosu a technologie Splendid slibuje velké zvýšení kvality obrazu na vašem monitoru:

ASUS GameReplay: Trénink vede k dokonalosti a platí to také u hraní. U populárních týmových LAN her, jako jsou Counter Strike a Unreal Tournaments, je klíčem k vítězství strategie. GameReplay nahrává průběh hry do MPEG4 videosouborů, takže si týmy mohou později prohlížet všechny akce a taktiky, aby je vylepšily pro další turnaj. Nahrané soubory se také dají použít jako spořiče obrazovky nebo vkládat na webové stránky.

GameLiveShow: Stejně jako lidé, kteří sdílejí svoje životy a myšlenky prostřednictvím internetu, chtějí zkušení hráči často předvést svoje perfektně prováděné strategie a účinné triky. GameLiveShow je vytvořena k tomu, aby umožnila hráčům přenášet jejich postupy při hraní živě po Internetu. Ostatní hráči se k nim mohou připojit a sledovat experty přímo v akci.

GameFace Messenger: Je to uživatelsky přívětivé rozhraní, podobné jako u populárních komunikačních programů, které slouží pro pořádání online herních konferencí (Gameference) několika hráčů. Stačí se zaregistrovat, přihlásit a zábava může začít. GameFace Messenger je stejně tak snadno použitelný jako ostatní volně dostupné komunikační programy.

Technologie Splendid Video Enhancing: v ovladači grafických karet ASUS detekuje aktivaci
a použití grafických aplikací a automaticky optimalizuje kvalitu obrazu tak, aby vypadal co nejlépe. Splendid nabízí pět režimů – standardní, herní, kino, scenérie a noční – pro dosažení nejlepších vizuálních výsledků při různém zobrazení.

EN7600GS TOP Silent je nyní k dispozici po celém světě. Pro více informací navštivte webové stránky www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).