Hlavní navigace

Tina a Leoš Mareš – moderátorské duo Česko Slovenské SuperStar!

[Tisková zpráva] TV Nova a TV Markíza se opět spojily, aby svým divákům přinesly jedinečný projekt, druhou řadu Česko Slovenské SuperStar. Čekají nás nadaní zpěváci, netradiční sestava porotců a také nové moderátorské duo Leoš Mareš a Tina!

Sdílet

Praha 10. prosince 2010 – Kromě netradiční sestavy poroty čeká diváky Česko Slovenské SuperStar ještě další překvapení! A tím je zbrusu nový moderátorský tandem, který bude diváky provázet jednotlivými castingovými koly. Po boku osvědčeného „superstarovského“ moderátora Leoše Mareše se poprvé objeví nová spolumoderátorka – populární slovenská zpěvačka Tina – stříbrná slavice roku 2010 hudebních cen Slávik 2010. Tina je vynikající interpretka, atraktivní, pohotová mladá žena se smyslem pro humor i sebeironii, s jasným názorem na život i soutěž Česko Slovenská SuperStar. Se zkušeným a osvědčeným spíkrem Leošem Marešem, kterého právě jeho vtipnost a pohotovost katapultovala na post moderátorského esa, bude jistě tvořit skvělé moderátorské duo. Leoš na adresu nové kolegyně dodává: „Moc se na ni těším, je to skvělá holka!“ Také Tina okomentovala tento svůj nový spolumoderátorský post: „Ani ve snu by mě nenapadlo, že by někdo někdy spojil moje jméno v souvislosti s moderátorským postem v SuperStar, o to víc si vážím takové nabídky. Je to výzva. SuperStar sleduji už roky a je úžasné, že tentokrát ji budu mít možnost zažít takto zblízka. “

Nadaná šestadvacetiletá zpěvačka Tina, pocházející z Prešova, odstartovala svou pěveckou kariéru v roce 2003. První debutové album s názvem Tina vydala v červnu 2004, ve stejném roce vyhrála v soutěži Grand Prix Radio cenu Objev roku 2004 jakožto nejhranější zpěvačka slovenských rádií a zároveň také největší talent roku 2004. Byla v nominaci slovenských hudebních cen Aurel 2004, a to hned ve dvou kategoriích – Ženský pěvecký výkon a Objev roku 2004. Další album s názvem Chillin, za které získala 4 sošky Aurela, vydala v prosinci 2006. Skladba „Príbeh“, která pochází z jejího třetího alba Veci sa menia, se stala jednou z nejúspěšnějších písní na Slovensku i v Čechách.

První casting, na kterém zasedne porota v kompletním složení a nebudou na něm chybět ani Tina a Leoš Mareš, se koná už tento víkend v Brně, a následně se uskuteční i v dalších městech České a Slovenské republiky.