Hlavní navigace

Tip týdne: Seriál Tajný agent na Zone Reality odhalí zákulisí náboru do elitních tajných služeb

[Tisková zpráva] Dramatická soutěž simuluje podmínky pro uchazeče o práci v elitních tajných službách

Sdílet

Praha, 31. března 2011 — Co musí podstoupit uchazeč o práci agenta elitní tajné služby Mossadu, CIA či MI6? Jaké musí mít vlastnosti a dovednosti, aby pod skrytou identitou a v nebezpečném prostředí mohl hájit zájmy svojí země? To vše odhaluje nový dramatický seriál Tajný agent, který i u nás uvede televize Zone Reality poprvé v pondělí 11. dubna od 19.50. Kabelovou a satelitní televizi Zone Reality v Česku a na Slovensku zastupuje společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

Seriál Tajný agent na Zone Reality sleduje skupinu obyčejných lidí, kteří opouštějí svůj normální život, klamou své rodiny i přátele, stěhují se do jiného města a přijímají novou identitu – stávají se z nich špioni.

Aby se jimi mohli opravdu stát, musejí se vydat za hranice běžného života. Psychologický tlak je zde enormní a uchazeči musejí absolvovat skutečné školení jako například agenti MI5, MI6, CIA či Mossadu. Z osmi dobrovolníků zvítězí nakonec pouze jeden.

„Špionážní kurz“ je opravdu intenzivní: účastníky školí bývalí členové tajných služeb a následně se musejí vypořádat s autentickými tréninkovými akcemi, které se odehrávají v reálném světě. Například mají jen deset minut na to, aby se dostali do bytu naprosto cizího člověka a nakonec stáli na jeho balkoně. Zvládnou to, nebo skončí hned na první překážce? Sledujte napínavý seriál Tajný agent na Zone Reality.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).