Hlavní navigace

Tipy na vánoční dárky vytřesete z mobilu

[Tisková zpráva] 19.10.2010, Jablonec nad Nisou - Internetový srovnávač cen Heureka.cz, který srovnává zboží téměř 11 000 e-shopů, spustil 18.10. speciální vánoční aplikaci pro telefony s operačním systémem Android. Aplikace je založena na využití speciálních pohybových senzorů systému.

Sdílet

Vánoční aplikace má podobu vánoční koule. Majitel si zvolí, pro koho by měl být dárek určený a aplikace mu vyhledá odpovídající tip. Další tip lze zobrazit zatřesením mobilu. „Aplikace funguje na základě pohybových senzorů, které mají tyto mobily v sobě,“ říká Tomáš Hodboď z internetového srovnávače cen Heureka.cz a dodává: „Kromě speciální aplikace do mobilů, kterou si mohou uživatelé stáhnout na stránkách www.Heureka.cz, letos představujeme uživatelům internetu dárkový speciál, který je nezávislý na prodejcích nebo výrobcích a který je sestaven ručně.“

Vánoční tipy na dárky jsou v mobilu i na internetu rozděleny například podle adresáta, podle kategorie dárku nebo podle ceny, mezi kategoriemi jsou mimo jiné zážitky, elektro, erotika, hračky nebo žertovné předměty. Mezi tipy jsou mezinárodní dárkové hity jako např. hýbací kasička Doggy či magnetické kuličky NeoCube, originální doplňky do bytu jako např. levitující stojan na víno, zajímavé drobné dárky jako např. líný hrnek, který sám zamíchá nápoj nebo zážitkové dárky.

O webu Heureka.cz:
Nezávislý nákupní rádce Heureka.cz patří do rodiny webů společnosti Miton. Web byl spuštěn v říjnu 2007 a jeho návštěvnost se pohybuje kolem 1 123 0001 RU měsíčně. Na jednom místě porovnává více než 1 200 000 výrobků z téměř 11 000 internetových obchodů. Na webu Heureka.cz naleznou nakupující recenze produktů a e-shopů, zkušenosti a hodnocení ostatních uživatelů. Heureka.cz se v roce 2008 umístila na druhém místě soutěže Křišťálová Lupa v prestižní kategorii Projekt roku hodnocené odbornou porotou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).