Hlavní navigace

Tiscali.cz má nového dodavatele personálního obsahu. Agentka.cz

[Tisková zpráva] Praha, 21. 1. 2010 - Portál Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu, a pracovní portál Agentka.cz uzavřely smlouvu o dlouhodobé strategické spolupráci. Díky ní se 1,5 milionu uživatelů Tiscali.cz a souvisejících internetových medií vždy dozví o aktuálních nabídkách práce v ČR.

Sdílet

„Máme celou řadu inzerentů, kteří hledají rozumné a účinné možnosti personální inzerce," uvedl k nové spolupráci Jan Brkl, Commercial Director společnosti TISCALI MEDIA, a.s., která Tiscali.cz provozuje.

„Rozhodli jsme se proto oslovit několik zavedených, ale i novějších pracovních portálů s cílem vybrat vhodného partnera. Agentka.cz nabídla široké spektrum služeb a velkou flexibilitu. Navíc výrazně posiluje svou pozici v daném oboru," dodává Brkl.

„O spolupráci s Tiscali.cz jsme usilovali již delší dobu. Ve velké konkurenci známějších pracovních portálů jsme pochopitelně museli obchodně zabojovat," řekl Petr Král, ředitel pracovního portálu Agentka.cz.

Portál Agentka.cz uzavřel v krátké době již třetí významnou strategickou spolupráci se zavedenými značkami na českém internetu. Po portálech Volny.cz a AkcniCeny.cz tak nově Agentka dodává informace o pracovních příležitostech na Tiscali.cz.

TISCALI MEDIA, a.s., je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz, NasePenize.cz atd. V České republice osloví měsíčně kolem 1,5 milionu unikátních uživatelů. Společnost TISCALI MEDIA, a.s., vznikla odštěpením od TISCALI Telekomunikace ČR, s.r.o.

Agentka.cz je ryze český pracovní portál, který denně pomáhá lidem hledat nové zaměstnání. Kromě tisíců nabídek práce z celé ČR je na Agentce i celá řada praktických informací, například kontakty na úřady práce a pracovní agentury, vyhledávání v zákonech ČR a v neposlední řadě i statistiky trhu práce, včetně přehledu nabízených platů a nejhledanějších profesí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).