Hlavní navigace

Tiscali hlídač

[Tisková zpráva]

Sdílet

Praha 20. prosince – TISCALI nabízí zdarma svým uživatelům internetu aplikaci proti podvodnému přesměrování připojení.
TISCALI, přední internetová společnost v České republice, nabízí svým uživatelům vytáčeného připojení k internetu zdarma software, proti „dialerům“ (podvodnému přesměrování připojení).
Aplikace nazvaná „TISCALI HLÍDAČ“ je řešení, které ochrání uživatele služby TISCALI Internet zdarma před přesměrováním jejich vytáčeného připojení během připojení k internetu na jiné číslo bez jejich vědomí. Uživatelé jsou tak chráněni před nebezpečím podvodného přesměrování jejich vytáčeného připojení na čísla s vysokým tarifem.
Takzvané „dialery“ jsou v současnosti internetovým podvodem, který již stál některé české uživatele vytáčeného připojení tisíce korun za telekomunikační služby, na které byli bez jejich vědomí přesměrováni. TISCALI je jedním z prvních českých ISP, který nyní bezplatně nabízí svým uživatelům software, chránící před těmito nekalými praktikami.
Aplikace „TISCALI HLÍDAČ“ obsahuje i funkci pro automatickou aktualizaci, jakmile bude dostupná jeho novější verze.
V balíčku „TISCALI HLÍDAČ“ uživatelé e-mailových služeb TISCALI dále naleznou i novinku, která je bude okamžitě upozorňovat na nově došlou poštu a TISCALI Akcelerátor, nevyžadující instalaci, který uživatelům TISCALI vytáčeného připojení umožní prohlížet www stránky výrazně rychleji než doposud.
Balíček „TISCALI HLÍDAČ“, včetně informací o instalaci a používání, je dostupný na webové adrese -
http://hlidac­.tiscali.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).