Hlavní navigace

TISCALI MEDIA a Doktorka.cz - hlavní mediální partneři veletrhů Esoterika, Evolution, Ecoworld a Biostyl

[Tisková zpráva] TISCALI MEDIA, a.s. a Doktorka.cz, server o zdraví a kráse, jsou hlavními mediálními partnery veletrhů Esoterika, Evolution, Ecoworld a Biostyl. Sedmý ročník výjimečných veletrhů, pořádaných společnosti FELICIUS MEDIA, s.r.o., proběhne 8. až 10. dubna na Výstavišti Praha – Holešovice.

Sdílet

Soubor veletrhů, který je svým charakterem výjimečný v e­vropském prostoru, přinese nejen řadu zajímavých vystavovatelů, ale také bohatý doprovodný program a řadu osobností, včetně zahraničních hostů. Holešovické výstaviště bude už posedmé místem setkání lidí, kteří dávají přednost zdravému životnímu stylu, záleží jim na prostředí, ve kterém žijí a zajímají se o věci, které spíše bývají skryté v našich myslích a dávají našemu životu hlubší rozměr. Původní trojici veletrhu tak letos doplňuje nový veletrh Evolution.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.Bio produkty, ekologie, esoterika mají v námi pořádaných a spolupořádaných aktivitách už několik let významné místo. V letošním roce rozšiřujeme původní veletrhy ještě o čtvrtý, Evolution. Vzdělávání, objevování potenciálu a možností člověka je evolučním procesem,“ říká Ctirad Hemelík, ředitel FELICIUS MEDIA.

A stejným evolučním procesem jsme došli k potřebě naše veletrhy více otevřít Internetu a sociálním sítím, proto vítáme pomoc TISCALI MEDIA, která jde nad rámec tradičního pojetí mediálního partnera.“ dodává.

TISCALI MEDIA, a.s. poskytuje veletrhům nejenom tradiční medi­ální partnerství, které obsahově zajišťuje zejména Doktorka.cz, ale také odbornou pomoc na sociálních sítích, internetu i v internetové reklamě. Příkladem může být nový @eso_bio_eco účet na Twitteru (twitter.com/e­so_bio_eco), který navazuje na stránku www.facebook.com/e­so.bio.eco  na Facebooku. 

Pro Doktorku.cz jsou veletrhy vítaným momentem pro získání dalších informací, kontaktů i zajímavostí. A možností zprostředkovat informace o dění i produktech návštěvníkům našeho serveru,“ uvádí Tomáš Jukl, obchodní ředitel Vitamins Cosmetics, s.r.o.

Základní informace o veletrzích najdete na www.feliciusme­dia.cz nebo na www.facebook.com/e­so.bio.eco.

O TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu se širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery  Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny­.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně až 1,9 milionu unikátních uživatelů (RU, NetMonitor).

DOKTORKA.CZ

Doktorka.cz je jedním z největších serverů v ČR o zdraví a kráse s měsíční návštěvností až 500 tisíc návštěvníků (RUest), s více než desetiletou historií. Řadí se tak k nejvíce navštěvovaným portálům pro ženy a nabízí články i informace zejména z oblasti zdraví, kosmetiky, péče o děti, zdravého životního stylu a bydlení. Server provozuje společnost Vitamins Cosmetics, s.r.o, a je součástí rodiny serverů TISCALI MEDIA, a.s.

O FELICIUS MEDIA, s.r.o.

FELICIUS MEDIA, s.r.o. (www.felicius­media.cz) v roce 2011 převzala celkovou organizaci veletrhů Esoterika, Ecoworld a Biostyl, které v předchozích letech pořádala společnost Incheba Praha.  Veletrh Evolution je pro letošní rok novinkou.