Hlavní navigace

Tiscali Media členem SPIR

[Tisková zpráva] Praha, 29. 4. 2010 - Novým členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR) se stala společnost TISCALI MEDIA, a.s., provozovatel portálu Tiscali.cz, která byla přijata do sekce internetových médií.

Sdílet

„Členství ve SPIR chápeme jako přirozenou součást spoluodpovědnosti za rozvoj českého online trhu. Portál Tiscali.cz nabízí unikátní mix informací a zábavy, rostoucí návštěvnost a zájem zadavatelů reklamy podporují naši snahu vrátit značku Tiscali mezi klíčové hráče českého internetu,“ říká Jan Václav Čep, CEO společnosti TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s., je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří například Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz, či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně přes 1,6 milionu unikátních uživatelů. Společnost TISCALI MEDIA, a.s., vznikla odštěpením od TISCALI Telekomunikace ČR, s.r.o.

SPIR je profesní sdružení subjektů působících v oblasti internetové reklamy. Skládá se ze dvou sekcí, které reprezentují obě strany reklamního trhu – sekce internetových médií (poskytovatelé reklamního prostoru) a sekce zadavatelů internetové reklamy (inzerenti a mediální agentury).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).