Hlavní navigace

Tiscali Media míří více do zábavy, rozšiřuje se o Techno.cz

[Tisková zpráva] Společnost TISCALI MEDIA, a.s., provozovatel portálu Tiscali.cz, pokračuje v rozšiřování portfolia obsahu a služeb. Od listopadu je součástí Tiscali Media, a.s. také jeden z nejstarších českých serverů věnujících se elektronické taneční hudbě – www.Techno.cz .

Sdílet

Techno.cz, založené v roce 1996, byl prvním českým serverem, specializujícím se na taneční scénu, zejména na elektronickou taneční hudbu. Najdete na něm informace o parties a festivalech, událostech, foto a video-reportáže z akcí, recenze hudby a techniky, Djích a GoGo tanečnicích.  Server nezapomíná ani na související životní styl a undergroundové proudy. 

Techno.cz je stále nejrespektovanějším zdrojem informací a zábavy spojených s elektronickou a taneční hudbou. Abychom mohli ale dále růst, logicky jsme hledali „ochranná křídla“, pod která se schovat a nastartovat tak další rozvoj serveru. A jsem si jist, že v rodině Tiscali.cz jsme taková křídla našli… ,“ říká Daniel Kafka.

Nové, české a moderní Tiscali přichází s heslem <<chceme vás bavit>>. Techno.cz je střípek mozaiky, ze které chceme postupně poskládat novou podobu portálu Tiscali.cz.  A je to také součást historie českého Internetu,  na kterou není možné zapomenout,“  říká Daniel Dočekal, ředitel pro strategie a obsah Tiscali Media.

O TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery  Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny­.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně až 1,6 milionu unikátních uživatelů (RU, NetMonitor).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).