Hlavní navigace

Tiscali Media nabídne svým uživatelům služby Uschovna.cz

[Tisková zpráva] Společnost TISCALI MEDIA, a.s., provozovatel portálu Tiscali.cz, uzavřela smlouvu o spolupráci se společností Capsa-Premier.cz. Tiscali bude nyní nabízet svým klientům služby poskytované českým serverem Uschovna.cz a spravovat reklamní prostor tohoto serveru.

Sdílet

Uschovna.cz je česká služba umožňující zaslat či uchovat soubory velké velikosti i tam, kde něco takového neumožňují klasické mailové schránky. Ve zdarma použitelné variantě nabízí poslání souborů do velikosti až 300 MB, v placené variantě je možné posílat soubory o velikosti až 2 GB. Uschovna.cz poslouží tam, kde potřebujete zaslat větší množství fotografií, videa, dokumenty, programy či jakékoliv další objemnější soubory, které není možné umístit jako běžnou přílohu elektronické pošty. 

Uschovna.cz je používána firemními i soukromými uživateli jako rychlé a spolehlivé řešení pro uschovávání a zasílání velkých souborů,“ říká Ondřej Průša, produktový ředitel Tiscali Media, a.s. „Vedle Tiscali Mail, služby poskytující e-mailové poštovní schránky zdarma, tak budeme moci nabídnout i způsob, jak posílat spolehlivě a bezpečně i opravdu velké přílohy,“ dodává.

Jsme velice rádi, že se nám podařilo dohodnout se na vzájemné propagaci a doufáme, že spolupráce přinese oběma portálům vyšší návštěvnost. Díky tomu, že Tiscali bude také spravovat náš reklamní prostor, se budeme moci soustředit výhradně na zkvalitňování a rozšiřování našich služeb,“ komentoval smlouvu Jan Raab, jednatel společnosti Capsa-Premier.cz, s.r.o.

O TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery  Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny­.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně až 1,6 milionu unikátních uživatelů (RU, NetMonitor).

USCHOVNA.CZ

Službu Uschovna.cz provozuje společnost Capsa-Premier.cz, s.r.o. a nabízí možnost posílat soubory o velkosti několika stovek megabajtů (zdarma do 300MB, placeně do 2GB) rychle, bezpečně a spolehlivě.  Je jednou z nejvíce využívaných služeb tohoto druhu v České republice. Pro firemní využití nabízí i řešení s trvalým prostorem pro sdílení dat uvnitř firmy, nebo i s obchodními partnery. V listopadu použilo služby Uschovna.cz přes 220 tisíc unikátních uživatelů (RUest, NetMonitor).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).