Hlavní navigace

Tiscali Media spouští internetový obchod s hrami Shop.Games.cz

[Tisková zpráva] Společnost TISCALI MEDIA, a.s. uvedla do provozu nový internetový obchod s hrami pro PC, Xbox 360, PlayStation 3 a další populární herní platformy. Naleznete ho na adrese http://shop.games.cz/

Sdílet

Nový obchod nabízí široký  sortiment her pro PC, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, PSP a DS. Součástí nabídky jsou i herní konzole, hráčské myši a klávesnice, gamepady a další speciální herní zařízení. Mezi hlavní lákadla Shop.Games.cz patří především nízké ceny zboží, speciální slevové akce a rychlé termíny dodání. Logistickou stránku provozu obchodu zajišťuje společnost Centrumio, spol. s.r.o.

Obchod Shop.Games.cz je provázán s populárním herním webem www.Games.cz přes vzájemné odkazy a hlavně novou funkcí čtenářských recenzí. Zákazníci se tak mohou snadno a rychle seznámit s  názory na určitou hru, případně připojit i hodnocení vlastní, to se objeví jak na Games.cz, tak na Shop.Games.cz.

Od vzájemného propojení Games.cz a Shop.Games.cz si slibujeme zajištění rychlého rozvoje obou webů, a to jak v návštěvnosti, tak ve funkčnosti,“ říká Ondřej Průša, produktový ředitel TISCALI MEDIA, a.s.

Internetový obchod Shop.Games.cz je součástí realizace strategie TISCALI MEDIA, a.s. v oblasti herní zábavy. Ta byla zahájena spuštěním nové verze populárního herního webu Games.cz na přelomu září a října tohoto roku.

O TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery  Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny­.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně až 1,6 milionu unikátních uživatelů (RU, NetMonitor).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).