Hlavní navigace

Tiscali míří ke dvěma milionům uživatelů

[Tisková zpráva] Portál Tiscali.cz směřuje ke dvěma milionům měsíčních (unikátních) návštěvníků. TISCALI MEDIA chce v roce 2011 přesáhnout dvoumilionovou hranici návštěvnosti a pokračovat v dalším růstu s cílem umístit se v první pětce internetových provozovatelů v České republice. V lednu 2011 navštívilo Tiscali.cz 1.79 milionu měsíčních unikátních návštěvníků (zdroj: NetMonitor, RU).

Sdílet

TISCALI MEDIA v loňském roce posílila nejenom management, ale také vlastní tým,“ komentuje záměry Tiscali Jan Václav Čep, managing partner a investor. „Pro letošní rok plánujeme spustit řadu nových služeb a některé z těch starších posunout více do světa tabletů a chytrých telefonů. Do roku 2013 chceme dosáhnout nelehké hranice přes 3 miliony uživatelů a dostat se do pozice jedničky v infotainmentu,“ dodává.

TISCALI MEDIA, a.s. v roce 2010 pokračovalo v rozšiřování portfolia a spouštění nových nebo inovovaných služeb.  V polovině roku byla spuštěna nová podoba e-mailu, v říjnu získal herní magazín Games.cz novou redakci i nový vzhled a v prosinci se rozjel nový herní obchod. V říjnu TISCALI MEDIA posílilo management a o měsíc později začalo spolupracovat se serverem Palmknihy.cz na propagaci a podpoře elektronických knih. Tomu napomáhá i novým serverem Bookz.cz, který přináší zpravodajství a informace ze světa elektronických knih.  

Ve stejném měsíci, tedy listopadu 2010, se k TISCALI MEDIA přidal jeden z nejstarších českých serverů věnujících se elektronické taneční hudbě, Techno.cz. V prosinci TISCALI MEDIA oznámilo spolupráci se službou Uschovna.cz, kde je myšleno i na firemní zákazníky. V lednu 2011 společnost získala další službu do portfolia zábavy, NaKoncert.cz.

V březnu chystá TISCALI MEDIA novou podobu firemního katalogu Firmy Tiscali, který dostane novou podobu i aktualizovaný obsah a v současné době už běží ve zkušebním provozu.

Největší změna ale čeká  na samotný portál, www.tiscali.cz. Radikální grafický redesign i změna obsahu by měla jeden z nejstarších českých portálů posunout více tam, kam TISCALI MEDIA směřuje (v příloze jeden z návrhů). Tedy k zábavě a volnému času.  Tomu napomůže i další vyvíjená služba, DoKlubu.cz, která by měla být spuštěna v druhém čtvrtletí tohoto roku.

O TISCALI MEDIA, a.s.

TISCALI MEDIA, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery  Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny­.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně až 1,8 milionu unikátních uživatelů (RU, NetMonitor).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).