Hlavní navigace

Tiscali nabízí své ADSL klientům Tele2

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tiscali je připravena nabídnout své ADSL služby klientům Tele2

Praha, 12. září 2003 – Krátce poté, co společnost TELE2 zveřejnila své rozhodnutí ukončit poskytování svých služeb připojení k internetu ADSL, oznámila TISCALI, vedoucí internetová společnost v České republice, že je připravena nabídnout současným uživatelům připojení ADSL firmy TELE 2 své vlastní služby TISCALI ADSL.

Podle pana Zieda Erebaie, ředitele Business-To-Business společnosti TISCALI, je TISCALI připravena převzít poskytování služby ADSL zákazníkům TELE2 ke dni 31. října, kdy má služba ADSL společnosti TELE2 skončit. Za změnu poskytovatele služeb internetového připojení ADSL nebude uživatelům TELE2 účtován žádný dodatečný poplatek.

Další informace o službách ADSL společnosti TISCALI získáte na čísle zákaznického centra společnosti 800 184 184 nebo na tomuto tématu věnované internetové stránce: broadband.tis­cali.cz.

– konec –

TISCALI Česká republika, je součástí TISCALI S.p.A. se sídlem v italském Cagliari. TISCALI je vedoucí internetová společnost, jednička na trhu poskytovatelů Internetu českým uživatelům a vedoucí firma v oblasti poskytování datových, hlasových a audio/video služeb prostřednictvím Internetu českým firmám. TISCALI poskytuje výjimečnou internetovou konektivitu prostřednictvím vytáčeného připojení, pevných linek, ADSL, satelitních a bezdrátových systémů. Ke své lince s kapacitou 1 Gb/s, sloužící k zajištění domácí konektivity prostřednictvím NIX v Praze, poskytuje i mezinárodní konektivitu o kapacitě 622 Mb/s pros­třednictvím celoevropské optické IP sítě vlastněné její mateřskou firmou, největší na kontinentu. Společnost nabízí moderní web hosting a server housing a kompletní škálu internetových aplikací, řešení a podpory, včetně e-mailu, telefonování prostřednictvím Internetu, audio/video streamingu, elektronického obchodování, zřízení a správy VPN, reklamy na svém oblíbeném internetovém portále www.tiscali.cz, služeb Call centra pro telemarketing a prodej prostřednictvím telefonu a hlasové služby pro firmy. Informace o všech službách společnosti TISCALI určených firmám naleznete na webové stránce pro firmy www.tiscali-business.cz nebo na čísle jejího zákaznického servisu 800 184 184.

TISCALI S.p.A. (Nuovo Mercato, Miláno: TIS, Nouveau Marche, Paříž: 005773), je internetová komunikační společnost poskytující přístup k Internetu, obsah a firemní aplikace, stejně tak jako inovativní komunikační služby. K 30. červnu 2003 měla společnost TISCALI 7,6 milionů aktivních uživatelů, z nichž bylo 470 000 zákazníků širokopásmových služeb. Firemní stránky TISCALI naleznete na www.tiscali.com

Pro více tiskových informací:

TISCALI Telekomunikace Česká republika s.r.o.
Vladimíra Králíková, +420 226 026 111 vladimira.kra­likova@cz.tis­cali.com
http://press.tis­cali.cz