Hlavní navigace

TISCALI NYNÍ SVÝM UŽIVATELŮM UMOŽNÍ SDÍLET VIDEO OBSAH NA INTERNETU

[Tisková zpráva] Na www.video.tiscali.cz mohou nyní uživatelé prezentovat své vlastní video, shlédnout nahrávky ostatních uživatelů a podívat se na internetové televize, upoutávky z filmů a počítačových her, hudební klipy, vtipná videa a mnohem, mnohem víc.

Sdílet

Praha, 25. ledna 2007 – TISCALI, přední internetová společnost v České republice, právě spustila na oblíbeném internetovém portálu www.tiscali.cz novou službu, která každému z uživatelů umožní sdílení vlastního video obsahu s ostatními uživateli internetu.

Na portálovou sekci TISCALI VIDEO (www.video.tis­cali.cz) mohou nyní uživatelé jednoduše nahrát své vlastní video, shlédnout nahrávky ostatních uživatelů nebo se pobavit širokou nabídkou dalšího multimediálního obsahu, který TISCALI VIDEO pravidelně poskytuje a rozšiřuje. Mezi nejsledovanější obsah patří vysílání internetových rádií a televizí, upoutávky na počítačové hry a premiérové filmy, vtipná videa, videopředpovědi počasí, webové kamery z celého světa apod..

Sdílení video nahrávek mezi uživateli internetu je nyní celosvětovým fenoménem, jehož průkopníkem se stal populární americký server YouTube™. Dnes se mohou čeští uživatelé internetu prostřednictvím TISCALI VIDEO k této zábavě připojit také a sdílet videa vlastnoručně nahraná, stažená z jiných internetových stránek nebo zaslaná e-mailem od přátel. TISCALI VIDEO přináší českým uživatelům jednodušší sdílení, hledání i přehrávání videí, protože veškerá navigace, vyhledávací funkce i uživatelské instrukce jsou v české jazyce.

Dnes mají stovky tisíc obyvatel České republiky vysokorychlostní přístup k internetu, který jim poskytuje kapacitu ke sledování videí on-line a zároveň mají – ne-li všichni, pak přinejmenším většina – přístup k technologiím pro nahrávání videa (video kamery, mobilní telefony, webové kamery). S novou službou portálu TISCALI VIDEO mají všichni tito internetoví uživatelé či potenciální tvůrci video nahrávek možnost užít si a zároveň vytvořit svůj vlastní zábavný obsah na internetu.

Služba TISCALI VIDEO je založena na multimediální platformě vyvinuté a dodané českou společností FunPower, s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).