Hlavní navigace

Tiscali přichází s ještě rychlejším satelitním připojením k Internetu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tiscali přichází s ještě rychlejším satelitním připojením k Internetu

Nová nabídka připojení 1024/256 TISCALI SAT PRO a TISCALI SAT LAN PRO. TISCALI též trvale snižuje měsíční poplatek za službu TISCALI SAT LAN a až do konce srpna nabízí měsíční provoz všech svých satelitních internetových služeb zdarma.

Praha, 17. června 2004 – Díky nové nabídce, s níž přichází společnost TISCALI, přední poskytovatel internetových služeb v České republice, mohou nyní uživatelé po celé zemi surfovat na internetu přes satelit více než dvojnásobnou rychlostí.

Společnost TISCALI, která v dubnu 2003 jako jedna z prvních zavedla pro české uživatele obousměrné satelitní připojení k internetu, dnes oznámila spuštění dvou nových služeb – TISCALI SAT PRO a TISCALI SAT LAN PRO. Ty nabízejí neomezené, nepřetržité širokopásmové internetové připojení o rychlostech 1024/256 kb/s.

Společnost TISCALI též oznámila trvalé snížení měsíčního poplatku pro uživatele služby TISCALI SAT LAN (500/256 kb/s) ze  6,890 Kč na 5,990 Kč a uživatelům, kteří smlouvu na vybranou službu uzavřou před 31. srpnem 2004, poskytne TISCALI měsíční provoz svých satelitních internetových služeb zdarma.

Satelitní služby společnosti TISCALI jsou určeny hlavně internetovým uživatelům po celé zemi, kteří vyhledávají širokopásmový přístup v těch oblastech České republiky, kde není pokrytí technologií ADSL. Služby poskytují uživatelům neomezený vysokorychlostní přístup na internet prostřednictvím obousměrného satelitního připojení s použitím antény o průměru 75 cm a satelitního modemu. Služba je nabízena ve čtyřech úrovních: Tiscali Sat a TISCALI SAT PRO (pro připojení jednoho počítače k internetu se statickou IP adresou) a Tiscali Sat LAN a TISCALI SAT LAN PRO (pro připojení až pěti počítačů k internetu najednou s dynamickým IP směrovačem).

Nové satelitní internetové služby společnosti TISCALI poskytnou uživatelům více komfortu, ušetří jim čas i peníze a neblokují jejich telefonní linku, takže mohou současně telefonovat i používat internet.

Měsíční poplatky za tyto služby (bez DPH) činí 3,590 Kč u Tiscali Sat (400/128 kb/s), 5,990 Kč u služby Tiscali Sat LAN a 8,990 Kč u TISCALI SAT PRO a TISCALI SAT LAN PRO. Zařízení (anténa/modem/smě­rovač) potřebné k užívání služby si uživatel buď může zakoupit (39,990 Kč za Tiscali Sat a tiscali sat pro a 49,900 Kč za Tiscali Sat LAN a TISCALI SAT LAN PRO) s podpisem roční smlouvy na užívání dané služby, nebo splácet po dobu trvání dvou až tříleté smlouvy. Uživatelé, kteří uzavřou smlouvu na dobu delší než jeden rok, mohou též na splátky hradit zřizovací poplatek ve výši 13,590 Kč (stejný u všech služeb). V závislosti na zvolené úrovni a délce smlouvy o užívání služby získává uživatel 30–60 MB webového prostoru a 30–60 MB e-mailového prostoru s tím, že pro všechny uživatele je k dispozici až 50 e-mailových schránek.

Kompletní informace o satelitních internetových službách společnosti TISCALI získáte na telefonním čísle Zákaznického servisu TISCALI 844 184 184 či navštívíte-li webové stránky věnované této problematice http://sat.tis­cali.cz.

– konec –

TISCALI Česká republika je součástí TISCALI S.p.A., se sídlem v italském Cagliari. Je jedničkou na trhu přístupu k internetu pro uživatele v domácnostech (zdroj: iPanel, březen 2004), významným poskytovatelem širokopásmového připojení k internetu a výhodných hlasových služeb pro české uživatele, provozovatelem jednoho z nejuznávanějších českých internetových portálů a přední společností v poskytování internetových, datových a hlasových služeb firemním uživatelům. Informace o všech službách jsou dostupné na portále www.tiscali.cz, na webových stránkách pro firmy www.tiscali-business.cz, případně na lince Zákaznického servisu 844 184 184.

TISCALI S.p.A. (Nuovo Mercato, Miláno: TIS, Nouveau Marchè, Paříž: 005773) je evropská internetová komunikační společnost poskytující širokopásmový a vytáčený přístup pro spotřebitelské a obchodní aplikace, inovativní komunikační služby a obsah. K 31. březnu 2004 měla společnost TISCALI 8 milionů aktivních uživatelů, z nichž bylo 1,24 milionu zákazníků širokopásmových služeb, jejichž počet trvale narůstá. Na konci dubna dosáhl počet uživatelů ADSL 1,32 milionu. Firemní stránky TISCALI naleznete na www.tiscali.com.

Kontakt: Vladimíra Králíková, 226 026 111

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).