Hlavní navigace

TISCALI snižuje ceny místních a meziměstských hovorů na rekordně nízkou úroveň

[Tisková zpráva] Praha, 25. května 2006 – Jak dnes oznámil alternativní telekomunikační operátor TISCALI, od 1. června 2006 přichází společnost s nejlevnějšími cenami za místní a meziměstské telefonní hovory za minutu na českém trhu.

Sdílet

TISCALI nabídne jedinou (a snadno zapamatovatelnou) sazbu za místní i meziměstské hovory z pevných linek: pouhou 1 Kč za minutu ve špičce a 50 haléřů za minutu mimo špičku.

Navíc společnost TISCALI nabídne zákazníkům nejnižší cenu na trhu za volání z pevných linek na mobily ve špičce: jen 3,80 Kč za minutu.

A konečně, TISCALI nabídne nové a nížší sazby mezinárodních hovorů, počínaje cenou pouhých 2,50 Kč za minutu volání do sousedních států – Německa, Polska, Rakouska a na Slovensko.

Uživatelé služby TISCALI CALL mohou nyní ušetřit až 43 % na nákladech za volání přes pevnou telefonní linku, ve srovnání s cenami nejpoužívanější služby Telefon Standard, dominantního operátora – Českého Telecomu.

Služba TISCALI CALL je uživatelům dostupná pomocí předvolby operátora (CPS). Za zřízení služby je účtován jednorázový poplatek 210,– Kč, který však není vyžadován v případě současné aktivace jakékoli služby superrychlého internetu TISCALI ADSL. Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.

Detailní informace o službě TISCALI CALL jsou k dispozici na webové stránce http://volani­.tiscali.cz nebo na Infolince TISCALI na čísle: 800 184 184.