Hlavní navigace

Tiscali spouští službu volba operátora pro přístup k Internetu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tiscali spouští službu volba operátora pro přístup k Internetu

„Tiscali Exclusive“ zlevní vytáčené připojení k Internetu ve špičce až o 60 procent

Praha, 15. ledna 2003 (PROTEXT) – Čeští uživatelé Internetu mohou nyní ušetřit až 60 procent nákladů za vytáčené připojení k Internetu ve špičce (pracovní dny, od 07.00 do 19.00 hod).

Tiscali, přední česká internetová společnost, oznámila spuštění své služby pro vytáčené připojení k Internetu přes Volbu operátora. Služba „Tiscali Exclusive“ je jednou z prvních, která nabízí českým uživatelům alternativu vytáčeného připojení k Internetu, poskytovaného Českým Telecomem, přičemž razantně snižuje náklady za toto připojení ve špičce.

„Tiscali Exclusive“ nabízí uživatelům, pro přístup k Internetu ve špičce, sazbu 1,10 Kč/min pro prvních deset minut připojení, oproti sazbě Home Standard, Českého Telecomu 1,40 Kč/min (úspora více než 20 procent). Navíc, „Tiscali Exclusive“ účtuje po první minutě, která je minimální účtovanou délkou za připojení, připojení po vteřinách, zatímco Telecom účtuje po prvních dvou minutách, jako minimální účtovanou délkou za připojení, po minutách (umožňuje tak úsporu až 60 procent ceny za připojení).

„Tiscali Exclusive“ je obzvláště výhodná pro menší podniky a uživatele, kteří se ve špičce často připojují k Internetu na krátkou dobu (např. odesílání a přijímání e-mailových zpráv, stahování webových stránek k off-line prohlížení atp.). Největší úspory dosáhnou uživatelé „Tiscali Exclusive“ během prvních deseti minut spojení ve špičce. I ve srovnání s nejlevnějším nabízeným tarifem Českého Telecomu je připojení přes „Tiscali Exclusive“ ve špičce, trvající až 17 minut, levnější. Ve srovnání s tarifem Home Standard, Českého Telecomu, je „Tiscali Exclusive“ levnější při připojení ve špičce, trvajícím až 40 minut.

„Tiscali Exclusive“ umožňuje vytáčené připojení k Internetu přes standardní analogovou linku, stejně tak jako přes ISDN, BRI popřípadě PRI linky. Nevyžaduje žádné speciální softwarové vybavení. Uživatel jednoduše zadá předvolbu Tiscali 1003, před číslo služby bezplatného připojení k Internetu Tiscali (971100811). Podmínkou pro využití výhod levné denní přístupové sazby „Tiscali Exclusive“ je, být registrovaným uživatelem služby bezplatného připojení k Internetu Tiscali (Tiscali 10.0 nebo Tiscali Freedom) a mít uzavřenou smlouvu s Tiscali.

„Tiscali Exclusive“ zároveň umožňuje uživatelům využívat výhody nízkých tarifů služby „Tiscali Call“, která nabízí úsporu až 45 procent nákladů za meziměstské a mezinárodní hovory a za volání do sítí mobilních operátorů. Uživatel obdrží od Tiscali měsíčně jen jednu fakturu za všechna spojení (internetová i hlasová), přičemž na jednom účtu může být vedeno i několik telefonních linek. Přes Internet má každý uživatel zajištěn přístup k detailnímu rozpisu všech jeho spojení, uskutečněných v daném měsíci, včetně doby trvání a ceny každého spojení a konečného stavu jeho „Tiscali Exclusive“ účtu. Podmínkou, pro využívání služby „Tiscali Exclusive“, je minimální měsíční platba Kč 200,– a závazek, využívat tuto službu minimálně první tři měsíce.

Další informace o „Tiscali Exclusive“ jsou k dispozici na portále společnosti Tiscali na adrese exclusive.tis­cali.cz nebo Vám je poskytnou pracovníci zákaznického centra Tiscali, na bezplatném čísle 800 184 184.

Tiscali Česká republika je součástí Tiscali S.p.A. se sídlem v italském Cagliari. Tiscali je vedoucí internetová společnost v České republice, která nabízí bezkonkurenční škálu on-line služeb včetně: připojení k Internetu zdarma za telefonní tarif Internet 2002 na území celé republiky, elektronickou poštu, webový prostor zdarma a navíc dynamický portál – www.tiscali.cz, který nabízí velké množství zpráv a informací v češtině, on-line chatování se známými osobnostmi, možnost vyhledávání v Internetu, chatovací a SMS služby, elektronické nakupování a živé webové přenosy speciálních událostí. V posledním průzkumu nezávislé agentury pro výzkum veřejného mínění Taylor Nelson Sofres Interactive (iPanel, říjen 2002) se Tiscali umístila jako nejpoužívanější poskytovatel připojení k Internetu v České republice. Tiscali nabízí levnější telefonní služby pro české domácnosti, „Tiscali Call 1003“ a „Tiscali Call T-Box“, které uživatelům umožňují ušetřit až 45 procent na meziměstských/me­zinárodních hovorech a na volání do sítí mobilních telefonů a službu pro levné vytáčené připojení k Internetu, „Tiscali Exclusive“, která umožní uživatelům úsporu až 60 procent nákladů za vytáčené připojení k Internetu ve špičce. Informace o všech službách společnosti naleznete na jejím portále, nebo je získáte zavoláním na bezplatnou linku zákaznického centra 800 184 184.

Tiscali S.p.A. (Nuovo Mercato, Miláno: TIS, Nouveau Marche, Paříž: 005773) je evropská internetová společnost poskytující přístup k Internetu, obsah a firemní aplikace, stejně tak jako inovativní komunikační služby. Ke 30. září 2002 měla společnost Tiscali 7,0 milionu aktivních uživatelů a zaznamenala na svých portálech Tiscali 13,3 milionu unikátních návštěvníků, což potvrzuje, že je jedním z vedoucích webových poskytovatelů v Evropě (zdroj: Nielsen NetRatings). Firemní stránky Tiscali naleznete na http://www.tis­cali.com

Kontakt:

Tiscali Česká republika
Vladimíra Králíková
+420 226 026 400
vladimira.kra­likova@cz.tis­cali.com