Hlavní navigace

Tiscali/World Online spouští stránku s webovými kamerami

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tiscali/World Online spouští stránku s webovými kamerami

Společnost Tiscali/World Online rozšířila svůj český internetový portál o novou sekci s odkazy na stovky webových kamer umístěných po celém světě, která uživatelům Internetu umožňuje sledovat živé záběry lidí i lokalit v Praze, Paříži, New Yorku či na Novém Zélandě.

Nová sekce s názvem „Webové kamery“, je přístupná prostřednictvím internetového portálu společnosti Tiscali/World Online na adrese www.tiscali.cz (rovněž www.worldonline.cz) nebo přímo na adrese http://kamery­.tiscali.cz.

Webová stránka návštěvníkům umožňuje snadno a rychle vyhledat kamery umístěné v síti Internet po celém světě. Kromě interaktivních kamer jsou k dispozici odkazy na kamery v nejrůznějších kategoriích.

Sekce věnovaná českým městům („Města ČR“) nabízí prostřednictvím webových kamer pohled nejen do největších českých měst, jakými jsou Praha (včetně záběrů ze Staroměstského náměstí a Karlova mostu), Brno či Ostrava, ale také do menších lokalit jako Jeseník, Jablonec a Ústí nad Labem. Naopak sekce s odkazy na webové kamery umístěné v české krajině („Příroda ČR“) uživatelům přinášejí obrázky z nejrůznějších lokalit, jakými jsou Krkonošský či Šumavský národní park.

Kategorie „Světová města“ návštěvníkům umožňuje cestovat po celé zemi a sledovat dění ve stovkách metropolí. K nejzajímavějším patří nevšední pohled na Melbourne v Austrálii, který spojuje záběry z celé řady samostatných webových kamer do jediného panoramatického pohledu na město.

Stránka návštěvníkům rovněž nabízí pohled pod vodní hladinu či do vesmíru prostřednictvím tak pozoruhodných webových kamer, jako je kamera umístěná ve skotském jezeře Loch Ness, díky níž mohou návštěvníci vyzkoušet své štěstí v hledání proslulé lochnesské příšery, nebo kamera zachycující záběry planety Země pořízené ve vesmíru v blízkosti Slunce.

Počet webových kamer dostupných na nové stránce „Webové kamery“ na portále Tiscali/World Online roste každým dnem a uživatelé Internetu, kteří sami našli zajímavou webovou kameru, mohou své náměty zasílat na e-mailovou adresu webcam@cz.tis­cali.com a podělit se tak o svůj zážitek také s ostatními návštěvníky stránky.

Kontakt:
Eva Štípková
World Online, s.r.o./Tiscali
Dělnická 12, 170 04 Praha 7
Tel.: 02/24590400, Fax: 02/24590401
http://www.wor­ldonline.cz
e-mail: pr@cz.tiscali.com

Česká pobočka World Online, patřící do skupiny Tiscali S.p.A. (Nuovo Mercato, Milan: TIS; Nouveau Marché, Paris: 005773), poskytuje uživatelům internetu v České republice celou řadu on- line služeb, mezi které patří celonárodní přístup do sítě internet za místní telefonní poplatky v rámci tarifu Internet 2001, zpravodajství a bohatá nabídka informací v českém jazyce, elektronická pošta, okamžité zasílání zpráv, finanční informace, referenční systémy, zákaznická podpora, interaktivní časopisy a noviny, zábava, hry a přenosy živých událostí. V on-line anketě, kterou uskutečnil český internetový portál Seznamka.cz v listopadu 2000, byla společnost Tiscali/World Online vyhodnocena jako nejoblíbenější poskytovatel bezplatného připojení do internetu v České republice. Bližší informace o službách a produktech společnosti Tiscali/World Online jsou rovněž k dispozici na WWW stránkách společnosti na adrese www.worldonline.cz nebo na bezplatné telefonní lince zákaznického centra Tiscali/World Online 0800 184 184.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).