Hlavní navigace

Tisková zpráva Český bezdrát s. r. o.

[Tisková zpráva] „ Telekomunikační společnost Český bezdrát dne 16.7.2007 úspěšně ukončila testovací provoz propojení své telefonní sítě Eri s pevnou telefonní sítí Telefónica O2. Propojení je realizováno prostřednictvím hovorových kanálů se signalizací SS7 a umožňuje Českému bezdrátu přímé propojení do největší pevné sítě v ČR, což ve svém důsledku vede pro zákazníky k dalšímu zvýšení kvality a bezpečnosti hlasových Služeb digitální telefonie EriVoIP.

Sdílet

Tímto krokem se Český bezdrát zařadil mezi TOP 20 klasických telekomunikačních operátorů v ČR a mezi jedny vůbec z prvních VoIP operátorů , kteří dokázali splnit přísné kvalitativní a technické parametry, kterými Telefónica O2 propojení se svou pevnou telefonní sítí podmiňuje.

Kromě zvýšení kvality a bezpečnosti hlasových Služeb EriVoIP umožní zákazníkům Českého bezdrátu propojení na úrovni signalizace SS7 využívat další funkce jako je např. přesměrování tel. hovorů s tím, že zákazník je upozorněn , že jde o přesměrovaný hovor a současně vidí i tel. číslo volajícího ( jak je tomu např.u mobilních operátorů ).

Jako standard je pak dále poskytována možnost přenesení ( zachování ) stávajícího tel. čísel zákazníka do telekomunikační sítě Eri , možnost volání do všech pevných i mobilních sítí jak v ČR tak i celého světa, dále volání na bezplatná čísla, tel.čísla státní správy, informační linky o tel. číslech v ČR i v zahraničí , čísla tísňového volání atd.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).