Hlavní navigace

Tisková zpráva Forrest Gump

[Tisková zpráva]

Sdílet

TISKOVÁ ZPRÁVA FORREST GUMP

Praha, 25. března 2002 – McDonald´s oslavuje 10. výročí působení v ČR novou internetovou soutěží

Už samotný název soutěže „Rallye McDonald´s“, která odstartovala 25. března 2002, hovoří za všechno. Nová akční hra ve flashovém zpracování, kterou připravila internet full-service agentura Forrest Gump, se nese ve znamení automobilových závodů a je spojena se soutěží o 5 HiFi věží s vypalovačkou CD a dalších 370 atraktivních cen.

Forrest Gump jako tvůrce www prezentace společnosti McDonald´s tak navazuje na předcházející velice úspěšné soutěžní kampaně „Ham!“ a „Criss-Cross“. Soutěž Ham! byla jako nejúspěšnější on-line marketingová kampaň McDonald´s v České republice za rok 2001 prezentována v rámci středoevropského marketingového meetingu McDonald´s ve Víd­ni.

Soutěž „Rallye McDonald´s“ je rozdělena do deseti etap, přičemž každá etapa trvá čtyři dny. Během této doby musí soutěžící porazit soupeře ve hře a doplnit správnou odpověď na soutěžní otázku.

V každé etapě mají soutěžící možnost vyhrát zajímavé ceny, po zvládnutí všech deseti etap a zodpovězení všech soutěžních otázek je však ve hře hlavní cena – HiFi věž s vypalovačkou CD.

Soutěž „Rallye McDonald´s“, která si svým netradičním zpracováním a pravidly klade za cíl zvýšit návštěvnost nejen www prezentace, ale i samotných restaurací McDonald´s, potrvá do 3. května 2002 a probíhá v rámci oslav 10. výročí působení této společnosti v České republice.

Forrest Gump, a. s. (www.fg.cz) je česká internet full-service agentura působící na trhu od roku 1996. K jejím nejvýznamnějším klientům patří např. Komerční banka, GE Capital, SCA Hygiene Products (Libresse), Sazka, McDonald´s, Živnostenská banka. Mezi hlavní aktivity společnosti patří analýza, návrh a realizace e-business systémů a www aplikací, jejich kreativní zpracování, správa a provoz.

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Radovan Jelen, Marketing Manager
jelen@fg.cz,,
tel.: 02/22 24 22 04, mobil: 0603/166 098

Forrest Gump, a. s.
V Jirchářích 8, 110 00 Praha 1
IČO: 2529 0568

Zapsáno v Obchodním rejstříku, vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 6941.