Hlavní navigace

Tisková zpráva ke spuštění nových webových stránek senátora Jiřího Oberfalzera

[Tisková zpráva] 21. února 2007 - Dnes byla uvedena do provozu nová verze internetových stránek senátora ODS za okresy Beroun a Praha západ Jiřího Oberfalzera. Na adrese www.oberfalzer.cz najdete veškeré potřebné informace o práci senátora a jeho programu, ale dozvíte se i mnohé o jeho ostatních veřejných aktivitách. Můžete se seznámit se zásadními stanovisky nebo si prohlédnout rozsáhlou fotogalerii.

Sdílet

Senátor Jiří Oberfalzer ke startu svých nových webových stránek říká: „Dnes jsem konečně spustil mé rekonstruované internetové stránky. Doba, ve které žijeme, bývá označována érou komunikace. Elektronické nástroje pro výměnu informací nezadržitelně vstupují do našeho života pracovního i soukromého.

Hlásím se tedy k tomuto permanentnímu dialogu s vámi. Budu skutečně rád, když se tyto stránky stanou prostředníkem naší oboustranné výměny informací, názorů a podnětů.

Prosím o vaší účast na tom, aby tento náš neživý elektronický prostředník vnesl do naší vzájemné komunikace co nejvíce života a inspirace.“

Stránky budou nejméně jednou týdně aktualizovány a budou tak přinášet stále čerstvé novinky. Již nyní si můžete přečíst vyjádření Jiřího Oberfalzera ke kauze vrchního ředitele České televize a bývalého příslušníka Lidových milicí Františka Lamberta. Stránky nabízejí každému možnost zapojit se do diskuze a vyjádřit tak svůj názor na nejrůznější politická témata.