Hlavní navigace

Tisková zpráva společnosti EuroWeb Czech Republic

[Tisková zpráva]

Sdílet

TISKOVÁ ZPRÁVA SPOLEČNOSTI EUROWEB CZECH REPUBLIC

EuroWeb Czech Republic představuje hlasové služby

Praha, 1. září 2001 --- Společnost EuroWeb Czech Republic, poskytovatel Internetových služeb se zaměřením na podnikovou sféru, rozšiřuje od 1.září portfolio poskytovaných služeb o službu EuroWeb Voice.

EuroWeb Voice je hlasová služba založená na IP protokolu, která poskytuje společnostem řešení mezinárodních a meziměstských hovorů a hovorů do mobilních sítí při výrazné úspoře nákladů na telefonii. Společnost EuroWeb nabízí možnost telefonovat přes Internet za mnohem nižší ceny než je běžné při zachování vysoké přenášeného zvuku. Současně služba EuroWeb Voice umožňuje společnostem sledovat veškerá relevantní data týkající se uskutečněných telefonických hovorů (datum a čas, délka hovoru, zemi volání, volané číslo apod.) a tím řídit své náklady na telefonii. Za hovory nejsou účtovány žádné spojovací poplatky a účtování probíhá na základě skutečně využitých sekund. Přímé spojení mezi sítí EuroWeb a zákazníkovou telefonní ústřednou umožňuje uskutečňovat telefonické hovory obvyklým způsobem z běžných telefonních přístrojů a není tedy potřeba žádných dodatečných investice do těchto zařízení.

V případě existence pevného připojení k Internetu je možné službu EuroWeb Voice snadno implementovat do stávajícího systému, pokud společnost pevné připojení k Internetu nemá, EuroWeb připraví individuální řešení dle aktuálních potřeb zákazníka Pro společnosti s několika pobočkami v České republice připravila společnost EuroWeb řešení datového a hlasového propojení jednotlivých poboček pomocí služby EuroWeb VPN s integrovanými hlasovými službami. Více informací o službě EuroWeb Voice na: info@euroweb.cz.