Hlavní navigace

Tisková zpráva

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tisková zpráva

Praha 5. září 2001 --- DCCI uvádí na trh standardní SMSdomény a zároveň představuje službu JO*Mobilem, která zpřístupňuje možnosti mobilního marketingu širšímu okruhu firem. Mobilní telefon se tak konečně může stát médiem, stejně jako se stal internet.

„Stejně jako na internetu představuje www doména vysoce ceněnou identitu pro každou firmu, v mobilním světě to bude stejné.“ říká David Čížek, jednatel společnosti a dodává: „Mobilní telefon nenahradí internet, ale právě díky jednoduchosti použití, díky tomu, že je v téměř každé kapse ať jsme kdekoliv, umožní zvýšit efektivitu stávajícím off-line komunikacím“.

Možnost okamžité reakce je klíčovou výhodou mobilního marketingu. Jan Velek, ředitel projektu poznamenává: „V současném multimediálním světě lehce zapomenete i na zajímavou reklamu mrknutím oka a proto je tak důležité okamžitě zachytit zájem příjemce sdělení, který se tak bezprostředně může stát zákazníkem“. DCCI očekává, že se SMSdomény budou využívat ve velké míře právě pro jejich schopnost přidat interaktivitu k reklamě. Jan Velek ještě dodává „Je důležité poznamenat, že cílem není nahradit stávající komunikační kanály jako jsou noviny, televize, billboardy či rádio. Ba naopak. Je zřejmé, že naše služby jejich rozvoji především v reklamě pomohou“.

DCCI nabízí možnost registrovat, popř. si rezervovat na adrese: jo.mobilem.cz vlastní SMSdoménu a následně odzkoušet všechny výhody, které registrace SMSdomény v rámci služby JO* přináší. Jednoduchost služby je jednou z nich --- klient, který si zaregistruje SMS doménu, má vše plně pod kontrolou, opět stejně jako když si vytváří a umisťuje www stránky na web.

Díky JO* mohou uživatelé žádat o zaslání více informací, vzorků, účastnit se speciálních akcí, soutěží a anket, obdržet slevy, mKupóny, loga a vyzváněcí tóny a brzy dokonce přímo zakoupit komunikovaný výrobek či službu. Vyžádané informace uživatelé obdrží do svých mobilních telefonů či e-mailových schránek. Vedle toho mohou informace zaznamenávat a zpracovávat ve svých personalizovaných složkách JO* moje. To vše při striktním dodržení zásad ochrany osobních dat i soukromí uživatele.

V České republice bude do konce tohoto roku vlastnit mobilní telefon ca 65% obyvatel a objem zaslaných textových zpráv již nyní patří k největším v Evropě. Kromě možnosti zavolat zde nejsou jiné kanály, které by spotřebitelům umožňovaly bezprostředně reagovat na marketingová sdělení. „Česká republika je proto ideální trh pro uvedení takové služby“, konstatuje s přesvědčením Jan Velek.

„Mobilní telefon je velmi jednoduchý a má ho téměř každý, je to přístroj pro lidi. Stejně nahlížíme na naše služby, musíme řešit konkrétní problémy marketingových pracovníků. A JO* je řeší.“ končí David Čížek.

DCCI s.r.o., provozovatel JO*Mobilem
Africká 1, Praha 6

Kontaktní osoby:
Jan Velek
ředitel projektu
jan.velek@dcci.cz
tel. +420 723 292783

David Čížek
jednatel DCCI s.r.o.
david.cizek@dcci­.cz
tel. +420 603 480375

JO*: DCCI (sms na +420 603 110000)
http://jo.mobi­lem.cz
info@mobilem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).