Hlavní navigace

Zpravodajský portál TV Nova spustil nativní aplikaci TN.cz pro Android

[Tisková zpráva] Nová aplikace umožňuje majitelům přístrojů s operačním systémem Android rychlejší a jednodušší přístup k obsahu zpravodajského portálu TN.cz. Díky aplikaci si uživatelé smartphonů a tabletů mohou prohlížet fotogalerie, přehrávat videa, účastnit se diskuzí pod články či sdílet obsah TN.cz na sociálních sítích.

Sdílet

Praha, 26. ledna 2012 – Uživatelé nové aplikace v ní najdou všechny sekce, které jsou na TN.cz a ve kterých se vypisují články ihned po vydání. Majitelé přístrojů s operačním systémem Android tak budou mít zdarma a kdykoliv přístup k obsahu TN.cz v optimalizované formě. Dále aplikace zpřístupňuje všechny záznamy nejaktuálnějších televizních zpravodajských relací odvysílaných na TV Nova.

Uživatelé budou moci skrze aplikaci posílat do redakce fotky, videa či texty prostřednictvím záložky „Tip od vás“ a budou se tak podílet na obsahu zpravodajského portálu TV Nova. Obsah si bude možné prohlížet jak horizontálně, tak vertikálně a aplikace podporuje i velké obrazovky (např. tablety) a již nyní je dostupná v Android marketu. Pro uživatele se připravují další vylepšení a o aktualizacích bude uživatel informován vždy automaticky.

Aplikace pro přístroje s operačním systémem Android doplňuje již dříve spuštěnou aplikaci pro přístroje Apple (iOS). Androidová aplikace přináší také další novinky, např. možnost ukládání článků, které lze poté najít v sekci „Nastavení“, zjednodušené a sjednocené ovládání v navigaci, implementace posunu mezi kategoriemi i pro iPhone (dříve pouze pro iPad), implementace Push notifications (upozornění na důležitou událost) a další drobné grafické úpravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).