Hlavní navigace

TNT sleduje zásilky technologií od Symbol Technologies

[Tisková zpráva] Společnost TNT zvolila řešení autorizovaného partnera Symbol Technologies – společnosti Kodys

Sdílet

Praha; 28. února 2006 – Společnosti Symbol Technologies a Kodys dodali kompletní řešení pro sledování expresních zásilek pro společnost TNT. Kromě zavedení unikátní technologie Mobile Worker bylo dodáno také 96 kusů odolných mobilních terminálů MC9000-S.

TNT Express je jedním z největších světových přepravců expresních zásilek, který každý týden přepraví více než 3 milióny nejrůznějších balíčků, dokumentů a těžkých zásilek. Vzhledem k potřebě neustálého zlepšování služeb klientům chce TNT celosvětově zavést hi-tech technologii Mobile Worker, která umožňuje propojit mobilní terminál kurýra se systémem, pomocí něhož mohou zákazníci TNT sledovat pohyb svojí zásilky. V České Republice byla nová technologie testována v pilotním provozu a zde došlo i k prvnímu zavedení nového systému do praxe.

Nyní se technologie Mobile Worker používá ve 12 státech, letos se tento počet rozšíří na 28 a postupně i na další země, kde TNT působí. Do konce 1. čtvrtletí tohoto roku budou systém Mobile Worker naplno využívat všichni kurýři TNT po celé České republice.

„O zakázku soutěžily tři firmy. Rozhodujícím faktorem pro pořizování terminálů Symbol byla jejich bezvadná odolnost a spolehlivost, ale i špičková servisní a technická podpora dodávaná firmou KODYS,“ řekl Nebojša Vasiljevič, Country Operations Manager TNT Express ČR. „S firmou KODYS, která jako jediná v České Republice dosáhla autorizace „Premium Business Partner“ firmy Symbol, což je zárukou nejvyšší kvality zákaznické podpory, ostatně vzájemně spolupracujeme již několik let a vždy jsem byli velmi spokojeni“, uvedl dále Vasiljevič