Hlavní navigace

To nejzajímavější i letos ve Světě 2009

[Tisková zpráva] Atraktivní záběry a reportáže o tom nejzajímavějším, co se ve světě děje, vám i letos přináší Svět 2009 – týdeník zahraniční redakce zpravodajství Televize Prima. Už 14 let (začínal jako Svět ’95) je jednou z nejtrvalejších stálic českých televizních obrazovek s věrnou a početnou diváckou rodinou. A co nás čeká ve Světě 2009? Startuje již tuto neděli v 9:30 na Primě!

Sdílet

Letos ve Světě 2009 očekávejte zajímavosti o Baracku Obamovi – bude to jeho rok. Čína dokončí gigantickou přehradu Tři soutěsky, v Dubaji bude dobudována nejvyšší stavba, jakou kdy lidé postavili, svět se bude potácet ve finanční krizi… Tomu všemu a mnoha dalším věcem se bude věnovat i Svět 2009 a jeho Věštba událostí, které se podle jeho moderátorů v letošním roce stanou.

A co uvidíme tuto neděli? Svět 2009 je tady v plné síle. Krize-nekrize, v neděli od půl desáté vás čeká opět velkolepá podívaná. Mimochodem, když už je řeč o krizi: poradíme vám jak ušetřit. Nekupujte si nové oblečení, teď přijde do módy staré. Určitě si ho prohlédněte ve Světě 2009! Budete také překvapeni, kam až se dá vyskočit s motorkou a jak se dá s autem udělat salto vzad.

A až poletíte do Austrálie, nezapomeňte si přibalit podprsenku. Na slavné Bondi Beach bude možná zakázáno opalování nahoře bez! Ovšem tamní krásky se s tím nechtějí smířit. Ukážeme vám i odvážné surfující ženy, fotbalový stadion, na kterém se bude konat hokejové mistrovství světa, účesy pro letošní rok a ještě mnohem víc. Sledujte v neděli 11. ledna v 9:30 na Primě pořad Svět 2009 s Janem Kudláčkem!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).