Hlavní navigace

Tobogan Českého rozhlasu vyprodal Divadlo na Vinohradech

[Tisková zpráva] V sobotu 24. listopadu se v pražském Divadle na Vinohradech sejde unikátní sestava českých herců. U příležitosti stého výročí založení divadla připravil Český rozhlas 2 – Praha speciální vydání pořadu Tobogan. Zájem diváků byl natolik velký, že vstupenky na jedinečné setkání herců v Divadle na Vinohradech byly vyprodány během dvou hodin.

Sdílet

Poprvé v historii pořadu se prodlouží jeho stopáž – od 11.05 hod. do 13.00 hodin nabídne moderátor Aleš Cibulka posluchačům i hostům přímo v divadle výjimečné setkání s lidmi, kteří jsou s Divadlem na Vinohradech pevně spojeni. Budeme svědky setkání herců, kteří se dosud nikdy společně na jednom jevišti v jednom okamžiku nepotkali. Tobogan bude mít také největší počet hostů v celé své historii – za všechny jmenujme hvězdy jakými jsou Jiřina Jirásková, Daniela Kolářová, Gabriela Vránová, Antonie Hegerlíková, Zlata Adamovská, Marta Vančurová, Eliška Balzerová, Iva Janžurová, Ladislav Frej, Viktor Preiss, Ilja Racek, Jaromír Hanzlík a další…

Chybět nebude samozřejmě ani ředitel divadla Jindřich Gregorini, umělecký šéf Martin Stropnický a jedno speciální překvapení pro všechny zúčastněné.

Ve speciálním Toboganu se bude i zpívat – Jiřina Jirásková, Jana Hlaváčová, Kateřina Brožová, Viktor Preiss i další hosté doplní povídání svými písněmi.

Speciální Tobogan, který je oslavou stoletého výročí divadla, navazuje na vzájemnou spolupráci mezi Českým rozhlasem a Divadlem na Vinohradech. O významnosti svědčí i fakt, že pravidelná polední zpravodajská relace na ČRo 2 – Praha bude výjimečně zrušena.

Speciální Tobogan vysílá v sobotu 24. listopadu od 11.05 hodin Český rozhlas 2 – Praha.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).