Hlavní navigace

Nepodceňuj blondýnky: Tomáš blondýnkám do oka zrovna nepadl

[Tisková zpráva] Minulý týden Bob Klepl bravurně blondýnky pokořil a odnesl si pro charitu skvělou částku 91 000 Kč. Spraví si blondýnky tentokrát chuť a spočítají to dalšímu soutěžícímu? Vyhrát až jeden milion korun se pokusí Tomáš Holý, student brněnské pedagogické fakulty, obor tělesná výchova a zeměpis, jinak ovšem rodák z Ivančic. A nutno říci, že si Tomáš s blondýnkami do oka právě nepadli.

Sdílet

Hned od začátku se do blondýnek navážel a provokoval je svými zaujatými poznámkami i vysokým sebevědomím. Jeho věta „Blondýnky se mně skoro vůbec nelíbí!“ zapůsobila jako třeskuté explozivo. A impertinencím zdaleka nebyl konec. „On nás pořád uráží,“ stěžovaly si Mirkovi Šimůnkovi blondýnky. „Kdyby se moje přítelkyně odbarvila na blond, byl by to důvod k rozchodu,“ odpověděl jim soutěžící Tomáš. Když došlo na vědomosti, měl Tomáš opět navrch a vyřazoval jednu blondýnku za druhou. Orientální jídlo, dabing, pravěká historie nebo kuchyňská sůl, to všechno byla témata, na nichž si tentokrát blondýnky pořádně vylámaly zuby. Jak si asi poradil se suverénní top blondýnkou, na kterou si lišácky nechal otázku ze sexuologie?

Čeká nás velmi dobře rozehraná soutěž… Jak asi pro Tomáše Holého dopadne? Sledujte pořad Nepodceňuj blondýnky již tento pátek 8. května ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).