Hlavní navigace

Tomáš Budník jmenován výkonným ředitelem GTS

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tomáš Budník jmenován výkonným ředitelem GTS

Praha, 8. března 2001 – Společnost GTS (původně GTS CzechNet, GTS INEC a DATTEL), největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb v České republice, jmenovala na pozici výkonného ředitele GTS Tomáše Budníka. Ve své nové funkci bude T. Budník zodpovědný za obchodní strategii a koordinaci klíčových aktivit společnosti.

O své nové pozici Tomáš Budník říká: „Mým cílem je soustředit se na přizpůsobení obchodní strategie GTS potřebám našich stávajících i budoucích zákazníků, samozřejmě i s ohledem na kvalitu a spolehlivost služeb. Za prioritu považuji posílení pozice GTS coby největšího alternativního telekomunikačního operátora.“

T. Budník doposud zastával pozici regionálního ředitele GTS pro Ostravu. Od roku 1999 působil jako obchodní ředitel společnosti GTS INEC s.r.o.

O společnosti GTS

GTS je největší alternativní telekomunikační operátor poskytující široké portfolio hlasových, datových a internetových služeb.

Společnost GTS vznikla spojením tří telekomunikačních firem – Dattel, GTS Czech Net a GTS INEC v únoru 2000.

Dattel a.s. přinesla metropolitní optickou síť, licenci na poskytování veřejných telefonních služeb a propojovací smlouvu s dominantním operátorem.

Firma GTS Czech Net poskytla neveřejnou telekomunikační síť, licenci na poskytování hlasových služeb pro CUG a pan-evropskou síť.

GTS INEC byl předním českým ISP s regionální působností, díky kterému GTS nabízí bezkonkurenční národní (NIX) a mezinárodní konektivitu ( EBONE).

Hlavním cílem společnosti GTS je nabídnout zákazníkům jedinečnou kombinaci služeb a připravit se tak na vstup na liberalizovaný telekomunikač­ní trh.

Pro další informace kontaktujte prosím:

David Duroň
GTS
Tel.: 96 157 367
Fax: 96 157 333
David.duron@gtsgrou­p.cz

Sylvie Gondokusumo
Mmd
Tel.: 2425 1555
Fax: 2425 4364
sylvie@mmd.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).