Hlavní navigace

Tomáš Búřil členem vrcholového vedení skupiny Centrum Holdings

[Tisková zpráva] Tomáš Búřil (32) nastoupí od začátku září na nově vytvořenou mezinárodní pozici Výkonného ředitele pro obchod a marketing. Tomáš bude mít na starosti řízení produktu, marketingu a obchodu v České republice, Slovensku a Chorvatsku.

Sdílet

Tomáš má 12 let zkušeností v internetovém byznysu a řízení obchodních týmů. Do Centrum Holdings přichází ze společnosti Seznam.cz, kde zastával pozici obchodního ředitele, předtím zastával seniorní pozice ve firmách Finance.cz a Email.cz. Tomáš byl také 4 roky členem výkonné rady SPIR.

„Láká mě možnost realizovat se v mezinárodním prostředí a příležitost postavit významný, ryze internetový mediální dům v regionu střední a východní Evropy.“ komentoval svůj nástup Tomáš Búřil.

„Dlouhodobě chceme posilovat náš mezinárodní tým o uznávané a zkušené odborníky. Jsem proto rád, že se Tomáš stane součástí našeho skupinového managementu“ uvedl Pavel Mucha, generální ředitel Centrum Holdings, a pokračuje: „Tomáš bude hrát klíčovou roli při rozvoji našich médií napříč všemi zeměmi kde působíme.“

O Centrum Holdings
Centrum Holdings je internetový mediální dům s působností ve střední a východní Evropě (Česká republika, Slovensko a Chorvatsko). Návštěvnost webů Centrum Holdings je přes 6 miliónů návštěvníků měsíčně. Provozuje, mimo jiné, značky Aktuálně.cz, Žena.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum ICQ, Najisto.cz, adFOX.cz, Atlas.sk, Aktualne.sk nebo Net.hr. Vlastníkem Centrum Holdings je americký fond Warburg Pincus. Centrum Holdings má více 400 zaměstnanců ve třech zemích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).