Hlavní navigace

Tomáš Čermák šéfredaktorem internetového magazínu EBIZ.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tomáš Čermák šéfredaktorem internetového magazínu EBIZ.cz

Šéfredaktorem nejnavštěvova­nějšího českého zpravodajského serveru v oblasti e-komerce EBIZ.cz se stal Tomáš Čermák

Praha, 7. září 2001 — Prvního září byl Tomáš Čermák jmenován šéfredaktorem serveru EBIZ.cz (http://www.e­biz.cz/), nejnavštěvova­nějšího českého zpravodajského serveru v oblasti e-komerce. Tento krok s sebou přináší pro čtenáře několik novinek. Nejviditelnější změnou, který byla představena tento týden, je nový design serveru, logo a členění rubrik. Další zajímavé změny budou postupně následovat.

Tomáš Čermák se věnuje oblasti e-komerce již několik let. Marketing a management studoval na Vyšší komerční akademii Česko-švýcarského institutu v Praze a na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Praktické zkušenosti v oblasti marketingu a zavádění internetových projektů získal zejména během působení v Českém rozhlase. Mezi jeho koníčky patří zejména hudba z okrajových hudebních žánrů, cyklistika, design a zájem o východní filozofie.

Nikola Rafaj, CEO akciové společnosti Villusion, která je provozovatelem serveru EBIZ.cz, říká: „Jsem přesvědčen, že v Tomáši Čermákovi získáváme člověka, kterému se podaří naplňovat dlouhodobé cíle EBIZu, tj. aktivně přispět k rozšíření elektronické komerce v České republice a rozšiřovat pozitivní povědomí o elektronickém obchodování mezi nejširší veřejností --- odbornou, ale hlavně laickou“.

Tomáš Čermák dodává: „Věřím, že se mi podaří z EBIZu udělat pro čtenáře atraktivní server, kde najdou nejen zajímavé informace z dynamicky rozvíjející se oblasti e-komerce, ale i platformu, kde se budou názorově střetávat provozovatelé elektronických obchodů a služeb na jedné straně a čtenáři-spotřebitelé na straně druhé“.

EBIZ.cz

Nejnavštěvovanější český zpravodajský server v oblasti e-komerce. Od srpna 1999 přináší aktuální zprávy o dění v e-businessu v České republice i ve světě. Provádí průzkumy mezi elektronickými obchody (srovnání velikosti, cenové testy), sleduje vývoj nových metod placení (v poslední době internetové bankovnictví) a připravuje rozhovory s klíčovými lidmi českého e-businessu. Od prosince 2000 je server zapojen do systému I LIKE Q (www.ilikeq.cz), nejnovější technologie pro placení na Internetu a nabízí svým uživatelům odměny za aktivity na serveru. (www.ebiz.cz)

Villusion

Villusion [vi'lu:žęn], a.s., je česká internetová společnost, která provozuje server EBIZ.cz a za podpory Sun Microsystems též elektronickou peněženku I LIKE Q (www.ilikeq.cz) určenou pro placení přes Internet a využití ve věrnostních programech. (www.villusion­.cz)

Kontakt:

Villusion, a.s.
tel. +420 2 22780155
tel. +420 606 609745
e-mail: tomas.cermak@e­biz.cz
Kontaktní osoba: Tomáš Čermák