Hlavní navigace

Tomáš Drahoňovský moderátorem zpráv televize Prima

[Tisková zpráva] Od pátku 20. 8. 2010 mají Zprávy TV Prima nového moderátora Tomáše Drahoňovského, který bude partnerem Terezie Kašparovské.

Sdílet

Tomáš Drahoňovský působí v Televizi Prima již řadu let jako politický a parlamentní zpravodaj. Kromě funkce moderátora hlavní zpravodajské relace bude i nadále vykonávat novinářskou činnost, zejména v oblasti domácí politiky.

Zprávy TV Prima kromě změn zažívají i velmi úspěšné období. V čase vysílání včerejších Zpráv TV Prima měla Prima nejvyšší podíl na trhu ze všech televizních stanic, a to v obou hlavních cílových skupinách Dospělí 15+ (share 39,03 %) a Dospělí 15–54 (share 30,82 %). Nebyl to ale jediný úspěch včerejšího zpravodajství. Zprávy TV Prima měly ve čtvrtek 19. 8. nejvyšší podíl na trhu, 39,03 %, ze čtvrtečních Zpráv TV Prima v tomto roce a 5. nejvyšší share v tomto roce vůbec. V době prázdnin je Prima v čase vysílání Zpráv TV Prima market leaderem, a to v obou hlavních cílových skupinách Dospělí 15+ (share 34,79 %) a Dospělí 15–54 (share 26,91 %).