Hlavní navigace

Tomáš Hanák na prodej

[Tisková zpráva] Herec a moderátor Tomáš Hanák se rozhodl v zájmu dobré věci obětovat sám sebe a nabídl se do dražby. Na konto Pomozte dětem bude přičtena částka, za kterou se na internetovém aukčním serveru www.aukce.cz vydraží loutka s jeho podobou. Tu za asistence samotného moderátora v přímém přenosu pořadu Milionová show Pomozte dětem vykouzlil desetiletý kouzelník mistr Alešíni.

Sdílet

Dražba byla zahájena v rámci Milionové show – Pomozte dětem 2007, která byla odvysílána na Pondělí velikonoční na prvním programu České televize. Předmětem dobročinné aukce je postavička Tomáše Hanáka o velikosti 35 cm. Vyvolávací cena je 2007,– Kč. Aukce poběží na speciální adrese: www.aukce.cz/kure a bude ukončena 15. května 2007, kdy se také uzavírá sbírkové konto Pomozte dětem.

Sbírkový projekt Pomozte dětem s populárním Kuřetem ve znaku je společným projektem České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti. Za dosavadních 8 ročníků bylo vybráno a rozděleno mezi 717 projektů 84,7 mil. korun, které pomohly 115 tisícům ohrožených a znevýhodněných dětí. Aukce.cz je nejstarší aukční server v ČR. Patří spolu s obchody Vltava.cz, Cybex.cz, ElectroHall.cz, MusicKatalog.cz a AllMusic.cz do skupiny Vltava Stores, která je držitelem ocenění Internetový obchodník roku 2006 i 2005.

Pro všechny, kteří se chtějí do 9. ročníku sbírky ještě zapojit, je sbírkové konto 666 999 666/0100 otevřeno až do 15. května.

Informace o projektu na www.pomoztedetem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).