Hlavní navigace

Tomáš Hlinka je novým ředitelem ARBES Technologies

[Tisková zpráva] Novým výkonným ředitelem společnosti ARBES Technologies se stal Tomáš Hlinka. Před svým nástupem pracoval ve společnosti ORACLE Czech, nejprve dlouhou dobu jako ředitel konzultační divize pro Českou republiku, později vedl konzultační oddělení v části regionu východní Evropy a Společenstvím nezávislých států.

Sdílet

S příchodem Tomáše Hlinky se změnil i obchodní ředitel ARBES Technologies, kterým se stal Miroslav Tržil, dosavadní manažer pro nadnárodní zákazníky ve společnosti IBM ČR.

Společnost ARBES Technologies (www.arbes.com) byla založena v roce 1991. Portfolio informačních systémů skupiny ARBES zahrnuje profesionální specializovaná řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, aktivní řízení vztahů se zákazníky (CRM) a v neposlední řadě i ERP řešení s vysoce ceněnými moduly pro finanční řízení a účetní agendy různých typů uživatelských organizací.