Hlavní navigace

Tomáš Vyskočil bude řídit nový realitní server Wikireality.cz od Aukra

[Tisková zpráva] V srpnu nastoupil do funkce provozního ředitele nově spuštěného realitního serveru Wikireality.cz Tomáš Vyskočil (31). Tomáš Vyskočil do Wikireality.cz přichází ze Seznamu, kde působil jako šéf vertikál.

Sdílet

Jeho úkolem bude pomáhat s růstem serveru, který chce změnit tvář českého internetového trhu s realitami transparentností, zcela novými funkcemi a férovým obchodním modelem. Provozovatelem serveru Wikireality.cz je mezinárodní investiční skupina Allegro, která provozuje v Čechách například největší aukční server Aukro.cz, srovnávač cen Heureka.cz nebo rezervační systém Hotel.cz.

Tomáš Vyskočil vystudoval ČVUT, fakultu stavební v Praze. V oblasti internetu se pohybuje od roku 1999. Dříve působil například jako šéf produktového oddělení portálu Atlas.cz nebo portálu Volný. Od roku 2008 pracoval v Seznamu, později jako produktový manažer pro vertikály Sreality.cz, Firmy.cz nebo Sauto.cz. Hovoří anglicky, německy. Je velkým fanouškem filmů.

O Wikireality.cz:
Nezávislý realitní server Wikireality.cz byl spuštěn v červenci 2010. Jeho provozovatelem je mezinárodní internetová skupina Allegro, která provozuje v Čechách například největší aukční server Aukro.cz, srovnávač cen Heureka.cz nebo rezervační systém Hotel.cz.

Hlavními přidanými hodnotami Wikireality.cz je transparentnost informací, nadstandardní funkce a unikátní obsah. Pro realitní kanceláře jsou to širší možnosti osobního marketingu a obchodní model, který je navázán na skutečný byznys.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).