Hlavní navigace

Tomáš Vyskočil bude řídit nový realitní server Wikireality.cz od Aukra

[Tisková zpráva] V srpnu nastoupil do funkce provozního ředitele nově spuštěného realitního serveru Wikireality.cz Tomáš Vyskočil (31). Tomáš Vyskočil do Wikireality.cz přichází ze Seznamu, kde působil jako šéf vertikál.

Jeho úkolem bude pomáhat s růstem serveru, který chce změnit tvář českého internetového trhu s realitami transparentností, zcela novými funkcemi a férovým obchodním modelem. Provozovatelem serveru Wikireality.cz je mezinárodní investiční skupina Allegro, která provozuje v Čechách například největší aukční server Aukro.cz, srovnávač cen Heureka.cz nebo rezervační systém Hotel.cz.

Tomáš Vyskočil vystudoval ČVUT, fakultu stavební v Praze. V oblasti internetu se pohybuje od roku 1999. Dříve působil například jako šéf produktového oddělení portálu Atlas.cz nebo portálu Volný. Od roku 2008 pracoval v Seznamu, později jako produktový manažer pro vertikály Sreality.cz, Firmy.cz nebo Sauto.cz. Hovoří anglicky, německy. Je velkým fanouškem filmů.

O Wikireality.cz:
Nezávislý realitní server Wikireality.cz byl spuštěn v červenci 2010. Jeho provozovatelem je mezinárodní internetová skupina Allegro, která provozuje v Čechách například největší aukční server Aukro.cz, srovnávač cen Heureka.cz nebo rezervační systém Hotel.cz.

Hlavními přidanými hodnotami Wikireality.cz je transparentnost informací, nadstandardní funkce a unikátní obsah. Pro realitní kanceláře jsou to širší možnosti osobního marketingu a obchodní model, který je navázán na skutečný byznys.