Hlavní navigace

Tony Reis nastupuje do představenstva společnosti Esmertec

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tony Reis, bývalý generální ředitel společnosti Swisscom, nastupuje do představenstva společnosti Esmertec

Duebendorf-Curych (Švýcarsko), 31. srpna 2004 – Esmertec™ (http://www.es­mertec.com), přední poskytovatel softwarových řešení pro mobilní telefony a související zařízení, s radostí oznamuje příchod Tonyho Reise do představenstva společnosti Esmertec.

Tony Reis, dlouholetý pracovník v oboru informačních technologií a telekomunikací, pracoval po dokončení studií v Lucernu, Paříži a Londýně jako vedoucí marketingu u švýcarské pobočky firmy IBM. V roce 1993 nastoupil do evropské centrály společnosti IBM v Paříži jako generální ředitel firmy pro Evropu. O čtyři roky později přešel do společnosti Swisscom, kde zastával funkci generálního ředitele a předsedy představenstva v letech 1998 a 1999.

Tony Reis v současnosti působí v představenstvu firem Clariant, Metallwarenholding AG, V-ZUG AG v Zugu, ROLEX Manufacture SA v Biel/Bienne a Karl Steiner AG, Generalunternehmung v Zugu.

Alain Blancquart, generální ředitel a předseda představenstva firmy Esmertec, řekl: „Je pro nás velikou ctí přivítat Tony Reise v představenstvu naší společnosti. Jeho obchodní duch a desítky let zkušeností v oblasti IT pomohou společnosti Esmertec v posílení její pozice na trhu.“

„IT a telekomunikace jsou vysoce konkurenční obory podnikání. Úspěch společnosti Esmertec na těchto trzích je důsledkem kvality nabízených technologií, vedení společnosti a důrazu na potřeby zákazníků a trhu,“ řekl Tony Reis. „Ztotožňuji se s touto vizí a těším se na práci pro společnosti Esmertec, které bych rádo pomohl k dalšímu růstu.“

O společnosti Esmertec

Esmertec je přední softwarovou společností v oblasti dodávek řešení a technologií pro mobilní telefony, počítače PDA, domácí multimediální systémy a komunikační rozhraní pro mobilní zařízení. Řešení od společnosti Esmertec fungují na bázi aplikací JVM a J2ME (Java technologie) a umožňují na malých zařízeních, jako jsou mobilní telefony či PDA počítače využívat komunikační a datové služby. Mezi zákazníky firmy patří mobilní operátoři, výrobci telefonních přístrojů a dalších mobilních zařízení, vývojáři aplikací pro tato zařízení, a další. Firma byla založena v roce 1999 a sídlí ve švýcarském Duebendorf-Curychu a má prodejní a servisní pobočky ve Švýcarsku, Dánsku, Francii, Velké Británii, USA, Singapuru, Číně, Koreji, Japonsku a na Tchaj-wanu.

http://www.es­mertec.com

Esmertec je registrovanou obchodní značkou firmy Esmertec AG.

Java je registrovanou obchodní známkou firmy Sun Microsystems, Inc.

Ostatní názvy společností či výrobků mohou být registrovanými obchodními značkami svých vlastníků.

KONTAKT:

Esmertec
Kontakt pro média:
Leng Stricker, telefon: +41 1 823 8900
e-mail: lstricker@esmer­tec.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).