Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Alice Bendová přijala nabídku focení pro pánský časopis

[Tisková zpráva] Středeční večer patří už tradičně společnosti těch nejslavnějších a TOP STAR magazín i tentokrát nabídne reportáže ze zákulisí jejich neobyčejných životů. Jak se těší Alice Bendová na focení pro prestižní Playboy a proč na tuto nabídku po letech konečně kývla? Má už Vlaďka Erbová náhradu za svého téměř exmanžela? A jak asi vypadá „škola balení“ Pavla Novotného, když ve své seznamce nabízí modelku Dominiku Mesárošovou? Jste-li nejen na tohle zvědaví, nenechte si ujít TOP STAR magazín ve středu 16. září od 21.20 na Primě!

Sdílet

TOP STAR AKTUÁLNĚ : Křtiny u Jandů
Lídr kapely Olympic a jeho žena Alice pokřtili teprve měsíční dcerku Anežku. Kmotrou byla Jiřina Bohdalová a my byli taky poblíž…

TOP STAR AKTUÁLNĚ : Lucie Bílá
Lucii jsme tentokrát zastihli v Bratislavě. Rok po rozchodu s Noidem vstřícně a otevřeně o probouzení ve velkém domě.

TOP STAR ODHALENÍ : Alice Bendová pro Playboy
Po letech váhání a odmítání všech možných nabídek herečka Alice Bendová konečně kývla na nabídku focení pro prestižní pánský časopis.

TOP STAR AKTUÁLNĚ : Vlaďka Erbová – rozvod
Manželství modelky s hokejistou Zdeňkem Bahenským končí? „Je to pravda.“ přiznává Erbová. A co je pravdy na tom, že si už našla novou fotbalovou lásku?

TOP STAR AKTUÁLNĚ : Míša Kuklová
Míša Kuklová po složité minulosti s bývalým manželem Jiřím Pomeje našla pevné zázemí v novém vztahu, ze kterého se narodil dnes skoro roční Románek…

TOP STAR CELEBRITY : Dovolené slavných
Oslovili jsme některé celebrity, aby se pochlubily jak,kde a s kým prožily letošní dovolenou…

TOP STAR AKTUÁLNĚ : Přešlapy
Podívejte se s námi na natáčení nového skvěle obsazeného seriálu televize Prima Přešlapy! Vysíláme už příští středu před TOP STAR magazínem.

TOP STAR ODHALENÍ : Škola balení Pavla Novotného
Otvíráme školu balení! Pavel Novotný do seznamky nabízí silikonovou krásku Dominiku Mesárošovou.

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT :
Silvestr na konci léta? Proč ne.