Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Eva Decastello poprvé ukázala syna

[Tisková zpráva] Podzim v plném proudu – a reportáže ze světa showbusinessu v něm nesmějí žádnou středu večer chybět! Tentokrát se v TOP STAR magazínu můžete těšit na Evu Decastello se synkem, domněnky o novém mužském objevu Lucie Bílé nebo na děti slavných rodičů. Zastavíme se také u nemilých zdravotních událostí, které se přihodily Jiřině Jiráskové a Ivetě Bartošové. V závěru se pak tradičně vrhneme na bouřlivý noční život celebrit, do něhož se vypraví Gábina Partyšová. Užijte si TOP STAR magazín ve středu 14. října od 21.20 hod na Primě!

Sdílet

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Eva Decastello poprvé se synem
Eva Decastello – dříve Aichmajerová – před měsícem za dramatických událostí předčasně porodila svého prvního syna Michaela. A TOP STAR vám ho teď ukáže!

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Lucie Bílá
Muži to vedle Lucie nemívají lehké. Sama říká, že po mnoha zklamáních chce být sama. K nám se ale dostala informace o novém muži na obzoru…

TOP STAR ODHALENÍ: Kateřina Kristelová fotí kalendář
A dostáváme se k dávce lechtivých snímků sexy koček. Kateřina Kristelová se svléká často a ráda. Tak se na ni podívejte…

TOP STAR CELEBRITY: Slavné maminky s dětmi
Děti slavných maminek. Podívejte se s námi na malé špunty Libušky Vojtkové, Richarda Genzera, Leony Machálkové, Gábiny Partyšové a dalších známých tvářiček.

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Jiřina Jirásková
Už několik týdnů herečka Jiřina Jirásková bojuje s vážnou nemocí. Její stav se naštěstí zlepšuje, a tak všichni držíme palce!

TOP STAR ODHALENÍ: Zuzka Belohorcová v Řecku
„Už se mi nevejdou do plavek.“ Tak naše redaktorka vysvětluje, proč se na dovolené opalovala nahoře bez. A vy to máte zadarmo!

TOP STAR ODHALENÍ: Michaela Dolinová – Den s …
Rozvod, druhé manželství, dvě dcery a spousta krav. Nerozumíte? Prožijte s Michaelou Dolinovou celý den – a pochopíte.

TOP STAR ODHALENÍ: Iveta Bartošová
Iveta trávila poslední dramatické dny v nemocnici a TOP STAR magazín s ní hovořil po zákroku přímo v nemocničním pokoji. Operace dopadla skvěle, Iveta nepřišla ani o jeden vaječník a může znovu otěhotnět.

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT:
A kam vás dnes večer vezme naše Gábina? Hádejte – neuhodnete!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).