Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Hanychová a Novotný na chatu uráželi celebrity, jak je to s jejich omluvou?

[Tisková zpráva] Agáta Hanychová a Pavel Novotný si na chatu vzali na paškál české celebrity, a to ve stylu jim vlastním. Omlouvat se nebudou, naopak jsou podle nich ještě celebrity, které dosud nestihli urazit. A kdo domlouvá Noidovi schůzky naslepo? Dozvíte v TOP STAR magazínu ve středu 25. března ve 21.20 na Primě!

Sdílet

TOP STAR DEN S HVĚZDOU: Jana Švandová
Stále usměvavá Jana Švandová. TOP STAR magazín s ní prožil celý den, nakoukl do jejího soukromí a zjistil, jak tráví volný čas, kde bere stále dobrou náladu a energii do práce.

TOP STAR ODHALENÍ: Helena Zeťová
Lešek Semelka brutálně zmlátil svou ženu a nevlastní dceru Helenu Zeťovou! TOP STAR magazín se ihned vypravil po stopách novinových titulků zjistit pravdu. Mluvili jsme s Helenou i jejími rodiči.

TOP STAR ODHALENÍ: Agáta Hanychová uráží celebrity
Agáta Hanychová a Petr Novotný si tentokrát vzali na paškál některé kolegy ze showbusinessu. O co vlastně konkrétně šlo a jak to bylo s údajnou omluvou, kterou Agáta napsala?

TOP STAR REPO: Petr Šiška, Petr a Miroslav Šimůnkovi
TOP STAR magazín vám ukáže obávaného moderátora pořadu „Nic než pravda“ Petra Šišku jako muzikanta tělem i duší. A v roli reportérů našeho pořadu se objeví i Petr a Mirek Šimůnkovi. Takže „tři Š“ přicházejí…

TOP STAR CELEBRITY: Noid s novou přítelkyní
Exkluzivně pro TOP STAR magazín poskytl první televizní rozhovor o své nové přítelkyni bývalý manžel Lucie Bílé – Václav Noid Bárta. Získali jsme vyjádření obou k tomu, kdo jim vlastně domluvil schůzku naslepo…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Nejhezčí výstřihy
Máme pro vás pětici nejkrásnějších – pravda, silikonových – výstřihů. Který slavný hrudník zvítězí „o prsa“? Na názor jsme se zeptali i Libora Šuly, který nás provází každé úterý pořadem Nahá jsi krásná.

TOP STAR CELEBRITY: Bára Basiková před porodem
Bára Basiková se pomalu, ale jistě chystá na vysněnou mateřskou! Bude to kluk, nebo holka? Ovšem už nyní Bára ví přesné datum návratu do divadla. Kde a v jaké roli ji brzy po porodu budeme moci vidět?

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE: Gábina Partyšová
Tentokrát nechte velkou večerní v šatníku. Zahajovací party Jak se staví dům se konala kousek za Prahou na dosud nezpevněném terénu…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).