Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Jak je to s drogovou kauzou Sámera Issy?

[Tisková zpráva] Jak je již dobrý zvykem, i tuto středu nás TOP STAR magazín zavede do světa showbusinessu. Jak nízko umí nosit kolty Renata Langmannová a jak je to ve skutečnosti s drogovou kauzou Sámera Issy? Nenechte si ujít pořad plný hvězd již tuto středu ve 21.20 na Primě.

Sdílet

TOP STAR ODHALENÍ: Jiří Krytinář
Jednašedesátiletý herec, bavič a hodinář vyvrací fámy o manželské krizi. Jak ho vidí kolegové z divadla a jak je to s jeho údajným pozitivním vztahem k mladým kolegyním?

DEN S HVĚZDOU: Mahulena Bočanová
Moderátorka TOP STAR magazínu jako herečka, tanečnice, milující manželka, starostlivá matka i kuchařka. Navíc hoteliérka a krásná žena, která i ve 40 letech může na přehlídkových molech konkurovat 20letým modelkám.

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Deska roku
Zákulisí udílení cen Deska roku. TOP STAR magazínu se svěřil – oproti svým zásadám rozhovory neposkytovat – i Jarek Nohavica.

TOP STAR REPO: Renata Langmannová
Jedna z nejžádanějších českých modelek se teď svlékne i před naší kamerou. Ovšem jako jedna z mála už teď myslí na budoucnost a ukáže nám, že umí nosit kolty proklatě nízko…

TOP STAR CELEBRITY: Marie Poledňáková
S tebou mě baví svět, Jak vytrhnout velrybě stoličku i její volné pokračování Jak dostat tatínka do polepšovny patří mezi nestárnoucí hity. Před pár dny měla premiéru další rodinná komedie Líbáš jako Bůh. První dáma české komedie – Marie Poledňáková pro TOP STAR magazín…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Sámer Issa
Sámer Issa nám před kamerou řekl, že drogy jdou mimo něj. Nyní se noviny plní titulky typu: „Sámer bral kokain“ nebo „V krvi měl i heroin“. Po stopách tohoto případu se vydal TOP STAR magazín.

TOP STAR ODHALENÍ: Iveta Bartošová
Co je pravdy na překvapivém tvrzení Ivety, že její syn Artur nechce příjmení Štaidl? Opět nahlédneme do soukromí Ivety Pomeje-Bartošové, která rozhodně nemá na růžích ustláno.

TOP STAR REPO: Anife Vyskočilová
Myslíte si, že výřečná Anife nemá problémy se seznámením? Možná je opak pravdou, a právě proto se rozhodla využít služeb seznamovací agentury Videoseznamka. Pomůže jí TOP STAR magazín najít toho pravého?

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE: Gábina Partyšová
Mateřská dovolená rovná se konec zábavy? Jak to řeší slavné maminky s miminky?