Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Jak je to s údajnou anorexií syna Lucie Bílé?

[Tisková zpráva] TOP STAR magazín byl na premiéře nového českého filmu Líbáš jako Bůh a také zjistil, jak je to s údajnou anorexií syna Lucie Bílé. Reportéři TOP STAR magazínu vypátrali i záhadu kolem sestry Jany Brejchové Hany Brejchové. Byli i na stopě nejmenšímu českému herci, který se údajně rozvádí. A uvidíte, jak se fotí krásky do prestižních lechtivých časopisů! Zkrátka, TOP STAR ví vše – a vy můžete taky. Stačí se dívat již tuto středu 18. února ve 21.20 na Televizi Prima.

Sdílet

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Jiří Krytinář
Jednašedesátiletý herec, bavič a hodinář vyvrací fámy o manželské krizi. Jak ho vidí kolegové z divadla a jak je to s jeho údajným pozitivním vztahem k mladým kolegyním?

DEN S HVĚZDOU: Petr Lesák
S moderátorem rodinné soutěže 5 proti 5 Petrem Lesákem si budete muset přivstat. Jeho den začal už po šesté hodině ranní. Překvapivé jsou i jeho další pracovní aktivity…

TOP STAR ODHALENÍ: Lucie Bílá a Filip
Lucie Bílá se rozhodla, že už nebude ignorovat útoky, které se v jistém periodiku objevily na adresu jejího třináctiletého syna Filipa! Vzkazuje: „Můj syn není nemocný.“

TOP STAR REPO: Hana Brejchová
Drsný osud sestry jedné z našich nejkrásnějších hereček. Hana Brejchová si nešťastnou náhodou podpálila byt a skončila na psychiatrii. Aktuální reportáž přináší TOP STAR magazín.

TOP STAR CELEBRITY: Dara Rolins
Krize vztahu, která se dá překonat, nebo rozchod? Dara Rolins řešila jedno z nejtěžších rozhodnutí svého života. Zůstává i nadále s otcem své dcery Laury Matějem Homolou?

TOP STAR ODHALENÍ: Iveta Bartošová
Kolem Ivety se v poslední době objevila spousta fám. Vyhodili ji z muzikálu? Odešla od jejího syna Artura chůva Golda? Probíhá mezi nimi nelítostný boj?

TOP STAR ODHALENÍ: krásky z Playboye
Cudné fotky i ty bez příkras. Kdo se nechá zvěčnit do prestižního pánského časopisu a kdo se naopak červená a neukáže nic?

TOP STAR REPO: Libor Šula
Libor Šula je nejen špičkový kadeřník celebrit, ale od příštího týdne i zasvěcený průvodce nového pořadu Televize Prima – Nahá jsi krásná.

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE: Gábina Partyšová
Mateřská dovolená rovná se konec zábavy? Jak to řeší slavné maminky s miminky?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).