Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Jak si užívá česká hokejová reprezentace v Curychu?

[Tisková zpráva] Jako každou středu vám TOP STAR magazín i tentokrát přináší aktuální souhrn novinek ze světa showbusinessu. Reportérky TOP STAR magazínu navštívily českou hokejovou reprezentaci ve švýcarském Curychu. Jak vypadá hotelový pokoj a jídelníček Jaromíra Jágra? Sledujte TOP STAR magazín již tuto středu 13. května ve 21.15 na Primě!

Sdílet

TOP STAR DEN S HVĚZDOU: Hana Zagorová a Štefan Margita
Tvoří jeden z nejstabilnějších česko-slovenských párů. Umí se navzájem rozmazlovat, ale odhalí nám i slabiny toho druhého…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Leona Machálková
Povídali jsme si s Leonou o roli matky a zpěvačky, po kom je její šestiletý syn Artur, jaký je – dnes už rozvedený – Bořek partner a otec. Padla poslední překážka svatby, chystá se nějaké překvapení?

TOP STAR ODHALENÍ: Jaromír Jágr
Navštívili jsme českou hokejovou reprezentaci ve švýcarském Curychu. Jak vypadá hotelový pokoj a jídelníček Jaromíra Jágra? Vyzpovídali jsme i trenéra Vladimíra Růžičku…

TOP STAR CELEBRITY: Odhalení na Mauriciu
TOP STAR magazín pro vás teď má vzrušující a opravdu exotickou podívanou! Jeden z našich nejlepších módních fotografů Jan Tůma svlékl krásné modelky – a vy se můžete kochat…

TOP STAR ODHALENÍ: Děti slavných
Mít slavné rodiče je výhra. Jednodušší start ke kariéře, zametená cestička, nebo větší požadavky okolí a závist? Jak využívá slavného příjmení Agáta Hanychová, Ondřej Kepka a další?

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Beyoncé v Praze
Vydali jsme se po stopách zpěvačky, herečky, producentky a textařky Beyoncé. Snažili jsme se obejít přísná bezpečnostní opatření a vypátrat co možná nejvíce podrobností z jejího vůbec prvního pobytu v České republice.

TOP STAR ODHALENÍ: Adrenalin
Věděli jste, že baskytarista a hudební skladatel Ondřej Soukup podlehl létání? Ve svém vlastním jednomotorovém čtyřmístném letadle zatím nejdál doletěl do Casablanky. A kdo patří do rallye týmu moderátora Vlasty Korce? Nabízíme pořádnou dávku vzrušení!

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT: Hard Rock Café
V Praze otevřeli světově proslulou restauraci, kde jsou k vidění soukromé předměty z majetku rockových hvězd. Podávat se tu budou hlavně typická americká jídla jako hamburgery a grilovaná žebírka.

TOP STAR – AUKCE:
Pokračuje dražba, ve které si můžete koupit skvělé věci od našich celebrit. Neváhejte, celý výtěžek jde na dobrou věc!

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE:
A je tu další mejdánek s Gábinou. Kam nás zavede tentokrát?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).