Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Jak ulovit krásky z obálek módních časopisů?

[Tisková zpráva] Celý předvalentýnský díl TOP STAR magazínu nás bude provázet láska a zamilované pohledy! Líbí se vám kráska z obálky módního časopisu nebo obdivujete slavnou moderátorku či herečku? Máme pro vás návod jak získat její srdce! Sledujte TOP STAR magazín již tuto středu, 11. února 2009 na Primě.

Sdílet

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Pavlína Němcová
Výjimka mezi českými topmodelkami. Kromě modelingu se věnuje rodině a herectví, získala dokonce roli v úspěšném filmu Edith Piaf. Pavlína Němcová.

DEN S HVĚZDOU: Dan Hůlka
Nadváha, kterou komentovaly snad všechny bulvární deníky, je minulostí! Dan Hůlka se dostal pod 100 kg a je zpátky na divadelních prknech.

TOP STAR ODHALENÍ: Ivana Trumpová v Praze
Česká rodačka navštívila Prahu a my jsme jí byli v patách. Natočili jsme její apartmá, překvapila nás informací, že se nerozvádí, i vtipnou poznámkou, že raději bude chůvou než ošetřovatelkou…

TOP STAR CELEBRITY: Na co sbalíte slavnou ženu?
Chcete sbalit slavnou ženu a nevíte jak na to? Některé slavné tváře prozradí, zda se rády nechají finančně rozmazlovat, nebo se musí zkrátka zamilovat…

TOP STAR CELEBRITY: Jak o sebe pečují slavné maminky
Slavné maminky si prostě nemohou dovolit kvůli miminku rezignovat na to, jak vypadají. Sledují konkurenci a předhánějí se, která se před kamery vrátí krásnější…

TOP STAR ODHALENÍ: Štěpánka Duchková
Bývalá redaktorka a moderátorka Televize Prima Štěpánka Duchková čeká dvojčátka! Kam zmizela po odchodu z televize a jak se na novou dvojroli připravuje?

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Nejstabilnější páry českého šoubyznysu
Kdo je podle vás příkladem stability vztahu v bouřlivých vodách našeho šoubyznysu? Pojďte se spolu s námi za některými páry podívat a inspirujte se!

TOP STAR REPO: Valentýnské povídání
Láska, něžné pohledy, sv. Valentýn a otázky na tělo slavným celebritám.

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE: Gábina Partyšová
Ples v opeře – tak to je vážně pojem! Dlouhá večerní, opojná hudba a nezbytná sklenička sektu. Račte vstoupit…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).