Hlavní navigace

TOP STAR magazín: Jak využily svou šanci „rychlokvašky“ z reality show?

[Tisková zpráva] Jako každou středu vám TOP STAR magazín i tentokrát přináší aktuální souhrn novinek ze světa showbusinessu. Anorexie a bulimie si vybírají svou daň. Jak je to mezi českými modelkami? A jak dokázali proměnit svou šanci ti, kteří se stali slavní díky reality show? Sledujte TOP STAR magazín již tuto středu 6. května ve 21.15 na Primě!

Sdílet

TOP STAR DEN S HVĚZDOU: Michal David
Zpěvák a skladatel Michal David, jak ho neznáte. Dětství prožil v italském klášteře, a že pochází ze známé rodiny Kludských, v kartách nám vyložil budoucnost. Otevřeně hovoří i o nejsmutnějším období svého života.

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Rychle a zběsile
Zuzana Belohorcová za volantem luxusního fára! S nohou na plynu a TOP STAR magazínem rychle a zběsile přes půl republiky!

TOP STAR ODHALENÍ: Vojta Kotek
Idol dívek Vojta Kotek má za sebou velký kus práce a před sebou nesnadný úkol – chce být režisér. Konečně se rozhodl poskytnout médiím rozhovor – pozor, dámy, momentálně je volný!

TOP STAR CELEBRITY: Bára Kodetová a Pavel Šporcl
Do rodiny Báry Kodetové a Pavla Šporcla přibude další, už třetí potomek. Bude to kluk? Jaký je Pavel otec a jak se dá zvládnout péče o rodinu s tolik časově náročnou prací obou rodičů?

TOP STAR ODHALENÍ: Štěpánka Duchková
Moderátorka Štěpánka Duchková porodila dvojčátka. Chlapečci jsou sice ještě v inkubátoru, ale my jsme šťastné mamince přišli pogratulovat. Jak dvojitou radost prožívá?

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Anorexie
Reklama v módních časopisech ukazuje nadmíru štíhlé modelky jako ideál krásy. Anorexie a bulimie si vybírají svou daň. A zdaleka se nejedná o okrajový problém. Jak je to mezi českými modelkami?

TOP STAR ODHALENÍ: Tina Turner
Nestárnoucí rocková babička, která před 9 lety oficiálně ukončila profesionální kariéru, vyprodala pražský koncert pro 16 000 diváků. TOP STAR jí byl v patách a ptal se povolaných, zda má „hvězdné“ manýry…

TOP STAR CELEBRITY: „Rychlokvašky“
Stali se slavnými díky jednomu večeru, jedné reality show. Issa, Zvěřina, Vaňková, Ruml… Co jim sláva dala a jak svou šanci dokázali proměnit?

TOP STAR – AUKCE:
Pokračuje dražba, ve které si můžete koupit skvělé věci od našich celebrit. Neváhejte, celý výtěžek jde na dobrou věc!

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE:
Fotograf celebrit Jakub Ludvík pořádal večírek. Nechyběla žádná z tváří, která se objevuje (často i nahá) před jeho fotoaparátem. A nechyběla ani naše Gábi…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).